PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615795}

Amnesia: Mroczny obłęd

Amnesia: The Dark Descent
8,0 4 732
oceny
8,0 10 1 4732
Amnesia: Mroczny obłęd
powrót do forum gry Amnesia: Mroczny obłęd

czy w tej grze jest jakas fabula? bo wydaje mi sie ze te gre tworzyl jakis chory psychopata z kipeskim dziecinstwem kogo moze bawic obracanie kamery i chodzenie z lampa w ktorej spalamy gume samochowodwa i mamy przez to halucynacje?

Blucher

Z tego co widze to twój post to po prostu zwykła prowokacja trolla jakich wiele.

ocenił(a) grę na 10
Blucher

Zanim tak skomentujesz, że niby jest "chorym psychopatą z kiepskim dzieciństwem" przeczytaj chociaż jedną książkę H.P. Lovecraft'a. On może i miał zrytą banię ale jak na początek XX wieku (kiedy pisywał) jego historię miały niesamowity, mroczny i przerażający klimat. I właśnie ten klimat próbowali oddać twórcy gry, którzy zresztą sami przyznali że wzorowali się na twórczości powyższego autora. Tak więc myślę, że należy im się uznanie a nie obrażanie ich... Przyjacielu

ocenił(a) grę na 10
emajl

W dowód jego uznania autorowi, silnik swojej gry nazwali jego inicjałami.

HPL Engine

od Howard Phillips Lovecraft

plantum

"od Howard Phillips Lovecraft"

No jakby się ktoś nie domyślił.

0wner2

Zaakceptuj zapro

plantum

Wow, no nie wierzę. Teraz to aż mi się humor poprawił. Uwielbiam Lovecrafta, długie godziny spędziłem czytając jego powieści, opowiadania i nowele. Aż tu nagle taka wisienka na torcie.
Słyszałem o HPL Engine, ale nie sądziłem, że to od nazwiska Samotnika z Providence.
Kurde, pisałem licencjat na temat strachu w jego prozie.

ocenił(a) grę na 10
Blucher

Każdy kto grał zna fabułę (by the way, świetną fabułę). wychodzi więc na to ze ty nawet jej nie znasz...

ocenił(a) grę na 10
dudek400

edit

dudek400

w sumie to nawet na upartego można się mniej więcej domyślić o co chodzi w tej grze :D

zuza75_95

chodzi o to, ile żyć i ile cierpienia,cudzego, jesteś w stanie poświęcić aby samemu przeżyć.

ocenił(a) grę na 6
Blucher

I pisze to ten, co ocenił nowego mad maxa na 10... Litości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones