PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615795}

Amnesia: Mroczny obłęd

Amnesia: The Dark Descent
8,0 4 732
oceny
8,0 10 1 4732
Amnesia: Mroczny obłęd
powrót do forum gry Amnesia: Mroczny obłęd

Szybko kończy mi się, oliwa więc gówno widzę, a jako człowiek nie posiadający nawet w
najmniejszym stopniu orientacji w terenie, do tego po ciemku i bez mapy, chodzę w kółko do
us*anej śmierci i liczę, że w końcu trafię na coś, co pozwoli mi przejść dalej. ;)

ocenił(a) grę na 7
1992kamil

A pomozesz mi w jednym?

minolti

W czym konkretnie?

ocenił(a) grę na 7
1992kamil

Utknęlam praktycznie na samym początku, mam wszystkie składniki do mikstury, ale nie mam słoiczka, gdzie go znaleźć? myślałam, że może to będzie ten co jest w półce w biurku, ale jak go sięgam to pokazuje się tekst, mam tez inny, ale on jest niby do przechowywania składników, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem co robić :(

minolti

Jak dobrze pamiętam ten słoik jest w laboratorium na biurku. Tutaj masz cały opis przejścia gry.
http://forum.przygodomania.pl/viewtopic.php?f=378&t=3281
Słoik jest na 3 zdjęciu od góry.

ocenił(a) grę na 7
1992kamil

Dzięki :) za chwilę odpalam :)

minolti

Nie ma za co ;). Mnie ta gra pokonała. Nawet jej nie skończyłem. Za bardzo wynudziłem się chodząc w kompletnych ciemnościach i klikając na wszystko, licząc, że coś się wydarzy, a nie chciałem też szukać rozwiązań na necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones