PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615795}

Amnesia: Mroczny obłęd

Amnesia: The Dark Descent
8,0 4 732
oceny
8,0 10 1 4732
Amnesia: Mroczny obłęd
powrót do forum gry Amnesia: Mroczny obłęd

Horror

użytkownik usunięty

Jaka jest dla was najstraszniejsza gra w jaką graliście ?

Dla mnie bezapelacyjnie Silent Hill (wszystkie części).

jasio88thc

Nie jestem hardkorem jeśli chodzi o horrory. Najstraszniejsze gry, w jakie grałem to: Silent Hill: Homecoming, Dead Space, The Suffering. Przymierzam się do Amnesii, ale nie wiem, czy uda mi się stawić jej czoło.

ocenił(a) grę na 10
Crackarotto

Homocoming to juz nie silent hill :) Zagraj w 2 mindfucc
k

KulturalneOcenianie

Gran w nią, jestem teraz w etapie po szpitalu :]

Nie jestem hardkorem jeśli chodzi o horrory. Najstraszniejsze gry, w jakie grałem to: Silent Hill: Homecoming, Dead Space, The Suffering. Przymierzam się do Amnesii, ale nie wiem, czy uda mi się stawić jej czoło.

Silent Hill pierwsze trzy części

ocenił(a) grę na 10

Silent Hill i oczywiscie Amnesia =), kolega ktory watpil ze jakakolwiek gra bylaby go w stanie wystraszyc, stwierdzil nawet ze strach,adrenalina ktora sie pojawia przy odpaleniu jakiejkolwiek pojawiaja sie tylko u dzieciakow. Po paru minutach w Amnesii stwierdzil ze tak poruszyla jego nerwy, ze nie jest w nia stanie grac. Przeszlam gre w okolo 2 tygodnie, po pare minut dziennie. Wiecej niz 20 minut nie bylam w stanie grac,a nic procz silent hilla nie dawalo mi wczesniej takiego kopa, powiem szczerze tworcy przeszli samych siebie. Nie wiem nawet czy mozliwosci gdyby istniala korzystania z broni do zabicia potworkow zmienila by fakt ze mozna tam dostac zawalu. jedna z naj klimatyczniejszych. Jednym slowem zaje....ta

ocenił(a) grę na 9
Nlna

po paru minutach? przecież na początku w amnesi nie ma nic strasznego - dopiero później jest strasznie

ocenił(a) grę na 7

Penumbra Antologia oczywiście, w klimacie Alan Wake ostatnio grałem

ocenił(a) grę na 9

Nie grałam, ale słyszałam, że Call of Ctulhu jest bardzo mocno straszne.

ocenił(a) grę na 10
marsjanla

Moim zdaniem nie jest straszne ale bardzo klimatyczne. Czuć Lovecrafta mimo, że im dalej jesteś w grze tym bardziej przypomina strzelankę.

Shay

Racja, mniej straszna - bardziej klimatyczna. A muzyka... miodzio, jakby sam Lovecraft komponował.

ocenił(a) grę na 8

No właśnie Amnesia :) Chociaż żałuję, że sprzedałem PS2 przed zagraniem w Fatal Frame - ponoć ta gra nie ma sobie równych.

silent hill 1 i 2 oraz outlast

Dead Spce i Outlast

mikolaj15

Materiały kręcone przez Roja oczywiście?
Myślę że w nich jest straszniejsze jak Srojo nagle wrzeszczy "CYCKI CYCKI MIĘCHO ŁAŁ"

Gyp

Tak a widziałeś To the Moon w jego wykonaniu. Jak nie to zamknij paszczę i nie odzywaj się.

mikolaj15

A on tam płacze :(?

Gyp

Tak on tam płacze, nie dla komerchy po prostu go wzruszyła

mikolaj15

Bo gry łączą a nie dzielą!

mikolaj15

Wzluszony jutubel haha.

ocenił(a) grę na 9

the sims : )

ScaRLeTT234

:D Wygrałeś!!

ocenił(a) grę na 10

Outlast. I bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie wersja gry beta ' Among the sleep ' pełna wersja w grudniu prawdopodobnie ma wyjść czego nie jestem pewna.

ocenił(a) grę na 10
3Grosze

Chciałam zagrać w Outlast, jednak mam problem z Amnesią, więc chyba sobie odpuszczę ten pomysł... :D

ocenił(a) grę na 10
Kimara

Outlast straszy przede wszystkim nagle wyskakującym potworem, flakami itp. Typowe tanie zagrywki choć skuteczne (dodatkowo są tam, głupi jak but przeciwnicy których z łatwością można wymanewrować). Jeśli dasz radę Amnezji to z Outlast nie będziesz miała żadnego problemu:)

Zdecydowanie Amnesia: Mroczny Obłęd

użytkownik usunięty

Nie ma i nie było niczego straszniejszego i bardziej wyżerającego mózgownicę od Blair Witch: Rustin Parr. Wszystko co zostało wyżej wymienione na tym forum, jest dziecinną igraszką w porównaniu do Blair Witch. Polecam.

użytkownik usunięty

spox, obczaję tą grę.

Popieram przy Blair Witch: Rustin Parr wszystkie gry z gatunku horror sa jak przedszkole ...

Cała trylogia Thief-a oraz System Shock 2.

ocenił(a) grę na 10
miszacz

Thief to nie horror, ale skradanka.

samiu

No niby tak, ale nagromadzenie zombie, duchów, potworów + mroczny ambientowy soundtrack i ciężki klimat potrafi człowieka doprowadzić do zawału. Jeżeli twierdzisz, że Thief nie ma elementów horrorowych zagraj w "Powrót do nawiedzonej katedry".

ocenił(a) grę na 9
miszacz

W Thief grałam jako dzieciak w środku nocy kiedy wszyscy spali i jakoś się nie bałam XD

ScaRLeTT234

Strasznie długo zabrało Ci napisanie tak krótkiego komentarza. :P

ocenił(a) grę na 9
miszacz

To mówi ktoś kto ocenił "Pokłosie" na 1 a " Zemste frajerów" na 7 ? Really????? nic dziwnego że bałeś się tej gry skoro grałeś w tę grę srając w pieluchę.

ocenił(a) grę na 10

Amnesia: Mroczny Obłęd i Fatal Frame.

ocenił(a) grę na 9

Obydwie Amnesie (dla wyjaśnienia dwójka nie jest aż tak straszna co jedynka, ale ma o wiele lepszą fabułę na której właściwie cały strach polegał i ciekawszy klimat niestety rozgrywka spłycona), drugi Silent Hill (do reszty się nie wypowiadam bo nie grałem), Dwie pierwsze części Penumbry (trzecia część jest zwykłą platformówką i nie straszy) i AvP 1, ewentualnie Outlast ale to nie jest dla mnie mistrzostwo, bardziej Outlasta traktuję jako grę akcji (ale są i straszne momenty jak uciekanie przed bandą psycholi i zasuwanie drzwi szafkami, niczym z Call of Cathullu)

ocenił(a) grę na 7

Silent Hill, z tych nowszych gier wyróżnia się Outlast.

ocenił(a) grę na 9

Fatal Frame dwójka i czwórka są najstraszniejsze I silent hill tylko trylogia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones