6,8 165  ocen
6,8 10 1 165
Apocalypse
powrót do forum gry Apocalypse

Jedna z pierwszych jakie mialam na PSXa:-)wspominam z nostalgia!Glos i twarz B.Willisa sa ekstra smaczkiem do dobrej rozwalki!Dobra rozrywka i relaks przy chordach przeciwnikow i ciekawym klimacie!:-)polecam

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa