PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 265
ocen
4,7 10 1 5265
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Przeszedłem go w 4 dni grając po 4 może 5 godz. oczywiście nie wszedłem do settarif bo
jak doszedłem tam za pierwszym razem to nie mogłem tam wejść a potem mi się nie
chciało i też jakoś zapomniałem że tam nie byłem i ominąłem to miasto. Grafika to niezła
ale teraz w każdym da się zrobić dobrą grafikę, chciałem wymienić minusy ale łatwiej będzie
wymienić plusy, no i to by było na tyle plusów :D (dobra jest kilka plusików ale nie warto o
nich wspominać po za widokami bardzo fajne) a co do tych minusów to wymagania duże, (i
tak ja o to martwić się nie muszę:D) uproszczenia masakrycznie wielkie uproszczenia, nie
można pływać chodzić po skałach nie ma nauczycieli nic po prostu nic. Zakończę swoją
wypowiedz wytłumaczeniem czemu taka wysoka ocena tak wysoka 7/10 w tym przypadku to
wysoka, dałem taką ocenę za tytuł tylko i wyłącznie za tytuł.

P.S. Nie polecam tej gry (chyba że ktoś chce zobaczyć co się dzieje po wydarzeniach na
Myrtanie jak ja)

MrLuckyBlade


"wypowiedz wytłumaczeniem czemu taka wysoka ocena tak wysoka 7/10 w tym przypadku to
wysoka" normalnie wymiatasz gościu ;)

Psyhe

Oj czepiasz się, byś spojrzał na tę grę i też byś tak napisał.

MrLuckyBlade

Chodzi mi o tą konstrukcje zdania , toż to jakiś twór niesamowity ;)

ocenił(a) grę na 7
MrLuckyBlade

nie wszedłeś do setariff bo będziesz mógł dopiero w dodatku ;p ja osobiście lubię tą grę za to szybkie tempo.

jedrzej1996

No i to jest kolejny fakt, że ta gra nie ma nic wspólnego z resztą gothiców.

MrLuckyBlade

Ta gra to zbeszczeszczenie Gothica .

ocenił(a) grę na 1
FastSmith7

Tego nie wolno nazywać gothic'iem , nie jest godzien i dobrze ze producent może zbankrutować za dawanie ludziom takiego chłamu

ocenił(a) grę na 6
zigrin

Tego nie wolno nazywac Gothic'iem! nie jest aż tak nudne i niedorobione!

szmylc3

Tak, bo Arcania to jest niesamowicie ciekawa i taka nieliniowa... szkoda słów na takie komentarze.

ocenił(a) grę na 6
Dassanar

Wybacz, nie wiem czemu to napisalem. Pewnie dlatego ze bylem tak podjarany gierką. w sumie to arcania jest rownie niedorobiona co poprzednie, ale tez rownie grywalna. przynajmniej dla mnie

MrLuckyBlade

trochę się zdziwiłem, że tak szybko przeszedłeś, ale widocznie po prostu przeleciałeś po misjach. Ja mam na liczniku nabite już 12 godzin, a jestem dopiero w Południowym Silverlake.

MrLuckyBlade

Grając po raz pierwszy w Arcanie poczułem się jak w jakimś cholernym, darmowym MMO.. Ta konstrukcja questów, system awansu, menu wyposażenia.. Jedyne 2 rzeczy jakie łączą to 'dzieło' z kultową serią Gothica to ten sam tytuł oraz Bezimienny bohater.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones