PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 265
ocen
4,7 10 1 5265
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Gra jest tragiczna, jest to herezja i profanacja popełniona na wybitnej serii gier. Gdybym
tylko mógł dorwać twórców którzy "to coś" nazywają gothiciem. Serce się kraje, że coś co
zaczęło się o czegoś tak wybitnego czym był piewszy Gothić, skończyło tak marnie w rękach
równie marnych twórców...
WSTYD i HAŃBA!

Wizzi

Akurat niestety cza stwierdzić że to prawda najprawdziwsza.

ocenił(a) grę na 2
Psyhe

Syf kiła i mogiła.. tylko jedno mnie nurtuje czyżby nikt nie doceniał Two Worlds II ? głosów ledwo ledwo ocena tez trochę niska jak dla mnie

ocenił(a) grę na 2
f67

Two Worlds 2? Zdecydowanie drugi najlepszy (tuż za New Fallout New Vegas) rpg tego roku.

Wizzi

Two Worlds II - taki sam szajs jak jedynka, znudził mi się po 2 dniach. Zmałpowanie stylu graficznego i jazdy konnej od Assasin's Creeda to było przegięcie pały.

ocenił(a) grę na 2
0wner2

Prawdziwymi Gothicami były: część 1 i 2 z dodatkiem Noc Kruka. Później to tragedia. Nawet 3 została wg mnie totalnie skopana, co mnie zdziwiło, bo do tej pory Piranha Bytes stawało na wysokości zadania. Później z tego co pamiętam wykręcali się, że mieli straszną nagonkę ze strony JoWood, które chciało wydać grę jak najszybciej i przez to gra wyglądała tak jak wyglądała. Cóż bądź co bądź prawdziwego kolejnego Gothica raczej już nie zobaczymy. Seria powinna zakończyć się na epickiej części trzeciej ze świetnym finałem, a to co powstało to masakra była. Poza tym żaden kolejny główny bohater nie dorówna Bezimiennemu z pierwszych części. Szkoda, że tak to się wszystko zakończyło, ale pieniądze i terminy są dla większości dzisiaj ważniejsze od tego, żeby zrobić porządną grę.

ocenił(a) grę na 2
joker_123

Noc Kruka też mogła by być lepsza, ale nie była zła. GI i GII to zdecydowanie arcymistrzostwo pod każdym względem. Trójka to już zupełnie coś innego na moje, ale też nie było aż tak tragiczne (przede wszystkim dobrze zamykała historie). Z kolei o dodatku do trójki i czwórce lepiej mówić - straszna klapa i zupełnie niepotrzebna kontynuacja historii.

Wizzi

też się zgadzam z tym bo to już jest profanacja prowadząca tylko pod sąd twórców i ich ambicji, a poza tym kretyni powinni się puknąć w pierś dla mnie to szajs i nie zamierzam go kupić w najbliższych 3 latach, a raczej nigdy go nie kupię wolę gry naruto na konsole niż tą pierdołę!!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wizzi

"Arcania: Gothic 4 to powrót kultowej serii gier RPG w wielkim stylu! " - fragment opisu gry. Czyżby to była ironia?
Tak, macie racje, Gothic stracił wraz z tą częścią resztki duszy i klimatu Gothica, które pozostały mu po średniej trójce. Uważam, że twórcy wymierzyli fanom policzek, wydając coś takiego i nazywając to kolejną częścią serii Gothic.

użytkownik usunięty
Wizzi

dobrym pomysłem byłby powrót do khorinis poże powiało by starym klimatem ;/

ocenił(a) grę na 6
Wizzi

Ja bym proponował im zrobić np. złączyć wszystkie gothic'i jakie powstały w jedna fabułę i te światy aby gra miała nawet z 20gb na dysku ale powalała klimatem i fabułą jak to zrobiła cześć 1 i 2 :) Bo Arcania jedyne co ma fajne to grafikę i nic poza tym :P

Wizzi

Racja usunąłem po godzinie gry szkoda ze to zmaścili, Risen jeszcze jakoś trzyma poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones