PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706656}
6,7 6 645
ocen
6,7 10 1 6645
Assassin's Creed: Unity
powrót do forum gry Assassin's Creed: Unity

Skopana optymalizacja. Gram na xbox one i ma straszne dropy. Już nawet nie proszę o 60fps, chociaż ta grafika, w tylu klatkach zapewniłaby niesamowite doznania. Dajcie chociaż stabilne 30, jak np w Black flagu. Zupełnie inny odbiór gry. A co do samego gameplayu. Nie ma tak dobrego klimatu jak np Black flag. Tam były tropiki, piraci. Coś pięknego. Ogarnięty rewolucją Paryż jakoś do mnie nie trafia, choć to kwestia subiektywna. Pewnie znajdą się osoby, którym spodobają się te klimaty. Fabuła mnie nie porwała. Intrygi, intrygi i jeszcze raz intrygi. Daje mocne 7, ale nic więcej.

ocenił(a) grę na 7
karasiewiczmi

Najlepszy klimat był w 1 i 2. To byli Asasyni z prawdziwego zdarzenia.

Dwójka to zdecydowanie najlepsza część Asasyna.
Jedynka dała nam oryginalność, pomysły, klimat, fajną epokę średniowiecza i ładne miasta.
Dwójka prócz ciekawych pomysłów, klimatu, interesującej epoki i ładnych miast dodała świetną fabułę i więcej skradania.
Kolejne części nie były już tak udane. Raz, że nie trafiały do mnie epoki jakie oferowały dając przeważnie XVIII wiek.
To jeszcze co raz mniej było w nich Asasyna z prawdziwego zdarzenia, skrytobójcę, a więcej nawalanki.

Tak oceniam serię:

Assassin's creed 1 2007 - 8,5

Assassin's creed 2 2010 - 9,5

Assassin's creed 3 2012 - 7,5-8,0 w porywach

Assassin's creed 4 2013 - 8,5 Ta część mogłaby nie nazywać się Assassin's creed.
Jak miałbym ocenić 4 część pod względem ile ma wspólnego z Asasynami ukazanymi nam w 1 i 2 max 7,5 dałbym.

Assassin's creed Unity 2014 - 7/10 Zmarnowany potencjał. To mogła być udana część.
Do tego gra wydana o co najmniej pół roku za szybko, byleby tylko zmieścić się z premierą.
Dopiero po patchach gra jest grywalna.
Kpina jak ta firma odcina kupony i wydaje średnio co roku kolejne części co raz słabsze zamiast wstrzymać się i
dać po na przykład po 3 latach przerwy lepszą i bardziej dopracowaną grę.

Assassin's creed Syndicate 2015 - 7/10

Jedno trzeba przyznać. W całej serii świetnie wyglądają miasta i dość szczegółowe w detale są wnętrza budynków.

Dobrze prezentuje się w zapowiedziach Assassin's creed Origins.
Trafili z epoką po raz trzeci w moje gusta po 1 i 2. Starożytny Egipt może mieć wspaniały klimat.
Przypomina się Tomb raider 1 (3 etapy) i cały Tomb raider 4.
Ma być wielki otwarty świat. Eksplorowanie terenu łącznie z jaskiniami.
System walki podobny do Wiedźmina 3. I dość rozbudowane drzewko rozwoju postaci.
Oby to wypaliło, bo ta seria prócz 1, 2 i ewentualnie 4 nie prezentuje się zbyt dobrze.

ocenił(a) grę na 7
karasiewiczmi

Grafika jest fajna ale zawiodłem się. Stabilność gry fatalna, grałem na PC i co jakiś czas gra mi się wyłączała bez żadnej przyczyny.
Te aktualizacje gry, zamiast pomóc to powodowały błędy. Ubisoft tak obiecywał. Gra za krótka mówiąc tu o głównych zadaniach.
Jak dla mnie za szybko powstała ta cześć, dużo błędów, jest po prostu nie dopracowana. Moja ocena jest niska i to za te błędy dam 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones