PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 352
oceny
8,5 10 1 31352
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Witam, pytanie jak wyżej, czy opłaca się grać w tą grę ? Grałem w 1 część i się zawiodłem, + było dla mnie wspinanie się po budynkach,grafika i walki natomiast fabuła jak i rozgrywka po prostu nudne i monotonne czy w tej części jest lepiej ?

Lecho1523

Jeżeli w jedynce fabuła była dla Ciebie nudna, to z góry odradzam dwójkę, o dodatku nie wspominając. A jeżeli chodzi o rozgrywkę w części drugiej, to jest na pierwszy rzut oka większe urozmaicenie, ale to tylko więcej misji i innych powtarzalnych gówien do zrobienia. Jestem obecnie na początku Brotherhooda, (w którego miałem nie grać) i już nie mam siły grać dalej <rzyg>.

ZeitgeistMovement

Jedynka mnie wymęczyła, praktycznie ciągle to samo tylko inne miasto, nie dokończyłem jej bo nie dałem rady, ale mam zamiar zagrać w 2, może będzie dobrze.

Świetna animacja.
http://www.youtube.com/watch?v=Xc8JwTfDtA4

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

Jeżeli chodzi o mnie to w pierwszej kolejności grałem w AC 2 i tak mi sie spodobało, ze postanowilem zagrac w AC 1 i niestety na AC 1 sie zawiodłem, ponieważ rozgrywka była bardzo liniowa.
W AC 2 masz mase róznych rzeczy do zrobienia a misje nie polegają ciągle na tym samym.
Poza tym lokacja w AC2 urzeka, bo zawsze chcialem zobaczyć renesansowe włochy :)
nie mogę takze pominąc muzyki do gry, bo to juz jest totalny majstersztyk

ocenił(a) grę na 10
yaceek

Jedynka to dość słaby początek, ale dwójka to już zupełnie inny poziom.
Dwójka wygrywa z jedynką pod prawie każdym względem.

ocenił(a) grę na 8
Pieniak3

Dokładnie, tak jak napisał Pieniak. W II w zasadzie wszystko jest lepsze: gameplay, główny bohater, lokacje, grafika, muzyka, co do fabuły nie jestem pewien, bo w części I się nie zagłębiałem aż tak, ale ta z drugiej części mnie już wciągnęła. No walka jest przez rozbudowanie i dodanie nowych elementów jeszcze łatwiesza, ale to mały dla mnie minus

ocenił(a) grę na 9
yaceek

Po przeczytaniu twojej wypowiedzi miałem takie "tam jest jakaś muzyka?!?"

AC1 - Monotonny, linowy
AC2 - Odnowiony, nowy czas, nowy bohater i urozmaicenie rozgrywki

użytkownik usunięty
ZeitgeistMovement

To ciekawe... Większość jest innego zdania. Różne są gusta, a ja jestem raczej wielce wymagająca. AC1 mnie wykończyła psychcznie(:D), przeszłam kilka misji po czym dałam sobie spokój. Odpuściłam sobie i nie zamierzam do niej wracać. Uroczyła mnie grafika i płynność poruszania się, poza tym, gra nie ma nic do zaoferowania.

ocenił(a) grę na 9

Jedynka jest grą słabą. Dwójka jedną z lepszych w jakie grałem. Takiego skoku jakościowego pomiędzy częścią pierwszą a drugą nie widziałem jeszcze nigdy.

offczy

Zależy od gustu - mnie bardziej przypadła jedynka. Chodzi przede wszystkim o magiczny klimat, mgliste obszary i cały mistycyzm Ziemi Świętej. Otoczenie było bardzo groźne, tajemnicze, czuć było klimat okrutnych krucjat. W dwójce to już po prostu zwyczajne ładne miasto, odpicowane jak trzeba, a sam asasyn stał się kukiełką ze salonu mody. Poza tym - jedynka to zupełnie nowy kierunek, dwójka to już ulepszona kopia. Amen.

ocenił(a) grę na 8
rynsztof

Mnie też urzekła jedynka - raz że polski dubbing, dwa to zetknięcie z niesamowitą kulturą Bliskiego Wschodu,a trzy to że nie grałem do tej pory takim bohaterem, który tak sprawnie potrafi się wspinać i tak cicho i szybko zabijać :) Wszystkim polecam najpierw przejść jedynkę, potem dwójkę, a Broterhood nie polecam na razie, bo póki co jeszcze w to nie grałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones