PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 354
oceny
8,5 10 1 31354
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

i zabrali mu jabco edenu. Zamówiłem u świętego Mikołaja ACIII i postanowiłem przypomnieć sobie część drugą. Przechodze sobie, robię zagadki obiektu 16 a tu w jednej jest obraz jezusa na krzyżu, coś tam z tym rajskim jabłkiem, na górze krzyż templariuszy i napis ,,zabrali to". W ogóle dużo historycznych postaci jest asasynami i templariuszami jak by się przyjrzeć tym zagakom, np Hudini, Ghandi czy Nikola Tesla.

ocenił(a) grę na 9
fightClub

Nie rozumiem zupełnie sensu powstania tego tematu. Aż tak nie mogłeś się powstrzymać by spoilerować (mały spoiler, ale w dalszym ciągu zdradza fabułe i w sumie to niewiadomo po co)

Kulasisko_Pospolite

Gdzie tu masz spoiler? Zagadki to nie żaden spoiler. Odkryć wszystkie zagadki 16 czy pióra bez solucji nie ma szans na to, aby je wszystkie zdobyć. To jest tylko dodatek do tej gry. Chłopak nie napisał o przebiegu fabuły, co kto i jak. Ja w swoim życiu tyle razy natrafiłem na spoilery o wiele gorsze niż ten i trudno trzeba żyć dalej. Nie grałem w ACIII bo mam windows XP, a i tak już wszystko wiem co i jak mimo, że sam się o to nie prosiłem.

ocenił(a) grę na 9
bandofbrothers

Są szanse aby wszystkie je zrobić skoro ja i wielu innych temu podołali :/ Znaleść zagadki to żaden problem... rozwiązać je już większy ale da sie rade
I napisałem przecież "mały spoiler"...( i dumny jesteś z tego że wiesz co i jak w ACIII? Jak dla mnie to wiele straciłeś...)
Chodziło mi bardziej o to że po jaką cholere wogóle założono ten temat... Żeby zdradzić coś co każdy sam w bardzo łatwy sposób może odkryć? Nie jest to easter egg a część fabuły (opcjonalna, ale mimo wszystko)
No i za stwierdzenie "dużo historycznych postaci jest asasynami", odkrywając przy tym calutką Amerykę, autor tematu zasługuje tylko na litościwe podcięcie gardziołka

Kulasisko_Pospolite

Gdzie Ci napisałem, że jestem dumny, że jakiś typ zdradził mi fabułę w ACIII? Czy dużo straciłem to sam się przekonam. Pewnie zagram w trzecią część za kilka miesięcy więc pewnie niektóre sytuację uciekną mi z głowy, chodź samą końcówkę znam i płakać nie mam zamiaru jak co poniektórzy :) Chodź jeśli zmienię system operacyjny to i tak w to zagram bo sam się przekonam jak do tego doszło.

Okej zagadki to żaden problem bo się wyświetla informacja, że w pobliżu jest znak pozostawiony przez 16, ale i tak większość, aby znaleźć potrzebuje solucji nie mówiąc już o piórkach. Właśnie jeśli chodzi o piórka. Znalazłeś je sam czy musiałeś sięgnąć po solucję? Bo ja bez solucji nie dałbym rady.

Na pewno spoilerem nie jest to, że Jezusa zabili templariusze. W takim razie nie powinno być coś takiego jak zwiastuny bo tam też podają informację i różne sytuacje.

ocenił(a) grę na 9
bandofbrothers

Powtarzam - problemem nie jest spoiler, bo tu masz racje że jest mikroskopijny, a to że nie widzę sensu tego tematu :) Autor przyszedł nam się pochwalic iż, rzeczywiście, posiada oczy i posiadł umiejętnosć czytania?

A piórek nie znalazłem :) Jak zagadki były potrzebne by dowiedzieć się ciekawych rzeczy i poznać pełną historię świata gry, tak piórka są w zasadzie bezużyteczne dla mnie

ocenił(a) grę na 9
bandofbrothers

Why u keep saying "ACIII"? Tak się czepiam, ale dwa razy to już mnie to razi :D

Yennefer_22

yyyy że co?

ocenił(a) grę na 9
bandofbrothers

Nic, błąd w czytaniu ze zrozumieniem. Wybacz :)

ocenił(a) grę na 10
fightClub

Nie jabłko tylko całun, który ożywia zmarłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones