PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 354
oceny
8,5 10 1 31354
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Poziom trudności

ocenił(a) grę na 7

Otóż, przeszedłem jedynkę (bez uzbierania wszystkich flag, no ale bez przesady), było ładnie, było ciekawie fabularnie (czekam na film na podstawie AC, oby tyle Uwe się nie wziął za niego.), ale z drugiej strony, rozgrywka była po prostu za łatwa.

Z dużą ciekawością podchodziłem do drugiej części, czytałem, że jest o wiele lepsza od jedynki, bardziej urozmaicona, itd. Więc spróbowałem, ale niestety nie mogę dobrnąć do końca... Sama gra w sobie wydaje się świetna, główny bohater (Ezio, nie Desmond) dostał trochę tzw. jaja, czasem coś pożartuje nawet (szczególnie na początku), grafika jest mało wymagająca, a przy okazji naprawdę bardzo ładna, mamy dobrze odwzorowane zabytki z realnego świata (nie wiem czy całe miasta też), dużo nowych, bardziej różnorodnych zadań, ogólnie wymieniać nowe rzeczy możnaby jeszcze bardzo długo.
Ale jedno dalej boli i nie pozwala mi dokończyć tej gry - jest za łatwa. W zasadzie jedyną motywacją żeby grać dalej dla mnie, jest to by dowiedzieć się "co dalej?". Pomijając niefortunne skoki z budynków, w zasadzie nie da się zginąć. W zasadzie tak samo jak w jedynce mogę zabić główny cel i po prostu wyrżnąć całą jego obstawę, zamiast uciekać.

Gdyby chociaż można było ustawić poziom trudności na deczko wyższy, to już byłaby wielka odmiana, a tak? Po paru zadaniach człowiek zaczyna się nudzić... Czy ktoś ma takie samo wrażenie odnośnie serii gier AC jak ja?

ocenił(a) grę na 10
S1owacki

dopiero zaczęłam grać, więc nie mogę ocenić całokształtu, ale rzeczywiście troszkę za łatwa. rozgrywka szybko się toczy, strażnicy nie stanowią problemu a rozgłos łatwo zredukować. Na początku starałam się chodzić niezauważona, ale potem okazało się, że ukryte ostrze bardzo fajnie sprawuje się w akcji i Ezio trochę poszalał.
W sumie mogę się z tobą zgodzić :) jestem na początku a już za bardzo nie chce mi się grać. ty chociaż chciałeś wiedzieć "co dalej" a ja wcześniej książkę przeczytałam (hehe), więc jestem bardziej zniechęcona, chyba że sam fakt przejścia gry (skoro mówisz, że łatwa) może mnie motywować do dalszej rozgrywki (podobnie miałam z gothiciem 3 i arcania: gothic tale). Przyczynią się do tego na pewno jeszcze grafika i kopuła katedry we Florencji, jak i wiele innych zabytków bardzo wiernie odwzorowanych xD . Myślę, że ta wielka swoboda poruszania się jakoś rekompensuje brak trudności na drodze :)

ocenił(a) grę na 7
kaams

Byłbym bardzo wdzięczny za tytuł tej książki, którą przeczytałaś :)

ocenił(a) grę na 10
S1owacki

Assassin's Creed Renesans, Oliver Bowden :)

ocenił(a) grę na 8
S1owacki

Podobne odczucia mam, już grając w pierwszą część myślałem, że przy rozpoczynaniu nowej gry będę musiał sobie stopnie trudności wybrać( rookie,normal,veteran,elite - coś w tym stylu), ale nic...niemniej jednak jedynka była ciekawa, nie było większych problemów z zabiciem danych mi celów, w dwójce tak samo. Zobaczymy jak w Broterhood, wkrótce w nią zagram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones