PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 348
ocen
8,5 10 1 31348
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

AC I 6,5/10
AC II 10/0
Ac Br 8,5/10
AC Rev 7,5/10

A jakie jest wasze zdanie ?

ocenił(a) grę na 10
PraskiKinoman

AC I 8/10
AC II 10/10
AC BR 10/10
AC REV 8/10

PraskiKinoman

Assassin's Creed - 6/10
Assassin's Creed II - jeszcze gram, ale ocena zmierza ku 9/10 (u mnie praktycznie maksymalna ocena dla gier)
Oczywiście zamierzam zagrać w następne części gdyby jednak któraś powtórzyła monotonnie jedynki wówczas przerwałbym serię.

PraskiKinoman

1 - AC2 ( 8 i ulubione )
2 - AC1 ( 8 - Jak się gra to jest spoko, ale po przejściu dwójki można sobie uświadomić jakie braki ma 1 część )
3 - AC B ( 7)
4 - AC RV ( 7 ale to już nie to samo, Ezio staruszek bez Leonarda i nawet ostrze inne )


AC 3 coś problemy z uruchomieniem mam i nie mogę zagrać więc prędko nie ocenie :(

movies_2

1 - AC2
2 - AC1
3, 4 - Na równi B i 3
5 - RV

ocenił(a) grę na 10
PraskiKinoman

Wdg mnie zgodnie wypadł ranking ;)

AC1- Fajne wprowadzenie serii Assassin's creed ale strasznie monotonne zadania, niemal każde takie same
AC2- to już arcydzieło, najlepsze co mogli zrobić! Wprowadzili coś takiego jak kasę, kupowanie ekwipunku, różne zadania, wynalazki Leonarda+ genialne odtworzenie Leonarda Da Vinci (mega pomysł!!!). Zrobili perełkę wśród gier:)
AC2BH- to już było lekkie upiększenie dwójki, całkiem fajnie im to wyszło jednak to już nie był ten klimat co w Wenecji.
AC2R- hmmm trochę przedobrzyli już, zmienili cały interfejs grania, bardziej nowoczestny-cebernetyczny. Jeszcze całkiem całkiem jednak BARDZO wkurzające było bawienie się w tower defense;/
a AC3 to już dla mnie nieporozumienie, klimat skrytego assassina zgubił się całkowicie;/ wyszło jakieś nie wiadomo co, po 20 minutach gry wyinstalowałem ją i szkoda bo już nie przejdę kolejnych części i nie będę poznawał dalszej fabuły serii gier AC :(

Podsumowując AC2 wybiło wszystko na łeb na szyję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones