7,5 3 366
ocen
7,5 10 3366
1 095
chce zagrać
{"type":"film","id":719656,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Assassin%27s+Creed+Rogue-2014-719656/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue
  • xlandia1 ocenił(a) tę grę na: 10

Witam co ta gra wnosi nowego w np. pływanie statkiem? czy są lepsze bitwy morskie niż w Black Flag?

• ALiEN29 ocenił(a) tę grę na: 8

xlandia1 Praktycznie nie wnosi do serii nic nowego jest to taki Black Flag na Sterydach ( lekko podrasowany ) i chyba najlepiej zoptymalizowany Assassin w jakiego grałem ( oczywiście mówię tu o wersji PC ) Tak są bitwy morskie, ulepszanie statku itp. Jeżeli podobał/a ci się Black Flag myślę iż nie zawiedziesz się tym tytułem.

• xlandia1 ocenił(a) tę grę na: 10

ALiEN29 Bardzo mi się podobało Black Flag więc dzięki za info.

• kdk89 ocenił(a) tę grę na: 10

xlandia1 Polują na ciebie asasyni i trzeba ich wykrywać. Utrudniają to badanie terenu i wykonywanie misji. Te postacie są silne i agresywne. Asasyni napadają na twój statek a poprzedniej części wróg nie atakował twojego statku. Płyniemy i wróg nagle znajduje się na twoim okręcie. Traci się sporo załogi przez to. Łapiemy gołębia który ma misję asasynów i tym sposobem przeszkadzamy im wykonać zadanie.

• jukatos ocenił(a) tę grę na: 7

ALiEN29 Ubogi graficznie i szczegółowością świata, nie nazwałbym go podrasowaną wersją Black flaga. Oczywiście parę elementów dodali, jednak to mało.

• marcinpyc ocenił(a) tę grę na: 6

jukatos https://www.youtube.com/watch?v=IrgEuUCpk00 Zapraszam do obejrzenia filmiku o jednej z postaci historycznych przewijających się przez AC Rogue ;)

• jukatos ocenił(a) tę grę na: 7

marcinpyc No ciekawe, najbardziej podoba mi się jego system wartości.

• marcin_lendzion ocenił(a) tę grę na: 8

xlandia1 nic nie wnosi nowego nawet jest gorszy niż w Black Flag system walki i grafika gorsza się wydaje, ale może to dlatego że zimniejsze tereny odwiedzamy i nie jest tak kolorowo akurat to że zamarznąć można w zimnej wodzi było spoko ale tak to bez zmian raczej odgrzany kotlet

• kdk89 ocenił(a) tę grę na: 10

xlandia1 Prowadzili jedną pozytywną zmianę w bitwach morskich.
    4 części prowadzili beczki które wybuchały i zniechęcają wroga do ataku lub spowalniają go .
    Teoretycznie te beczki pozwalają zatopić okręt wroga a rzeczywistości nic nie robią wrogowi.
    Zrezygnowali z nich tej części .
    Prowadzili gorący olej .
    Prowadzili też możliwość zdobycia statków jenieckich i podczas zdobywania
    tego statku trzeba pamiętać by nie strzelać do niego.
    Sprawdza się lepiej niż beczki.
    Tej część oprócz poszukiwania skarbów , wykonania ciekawych wyzwań , zdobycia osiągnięć , zdobywania fortów ,
    zbierania skrzynek i szant , hakowania komputerów , okradania magazynów
    prowadziła też dodatkowo
    potyczki i możemy pomóc naszym na lądzie lub na morzu wygrać bitwę i za to dostajemy
    pieniądze .
    Potyczki na lądzie wyszły im dobrze .
    Podczas tej walki trzeba pamiętać by nasi przeżyli walkę .
    Po zamordowywaniu zwykłych mieszkańców pojawiają się specjalne jednostki.
    Z Tymi jednostkami lepiej unikać walki i prowadzenie tych jednostek
    to dobry pomysł.
    Prowadzili też zbieranie części do miecza wikingów i jest to dobry pomysł.
    Możemy zyskać zbroje Templariuszy i wygląda ciekawie .
    Ciekawe jest też odkrycie zbroi Indian i Wikingów .
    Był to dobry pomysł z tymi zbrojami .
    Wadą zbroi wikingów jest wygląd i nie pasuje do epoki.