PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729140}
7,1 5 005
ocen
7,1 10 1 5005
Assassin's Creed Syndicate
powrót do forum gry Assassin's Creed Syndicate

Jak myślicie może pojawić się taka postać :D ?

ocenił(a) grę na 5
fabi44

Nie, ale na Doyle'a jest szansa

Waginny_Aborto

No wlasnie Sherlock to postac literacka ale Conan Doyle powinien sie pojawic! nawet jesli w DLC to powinien. END.

ocenił(a) grę na 6
The_Fallen

Nie, bardziej liczyłabym na jakiś wątek Kuby Rozpruwacza i zadania pobocznego w formie śledztwa, tak jak przy Unity.

Laura_N

co nie? mam gdzies ze nie chcesz epizodu Conana Doyle'a, potrafisz inaczej babo napisac a nie pogardliwie i ze nie moze byc.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

A może trochę grzeczniej? Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, nie tylko Ty. ;)

piotr6020

Opinia musi być logiczna i mądra, a nie taka Z Dupy nie wiadomo czemu i na co.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Ale wypowiedź na temat Kuby Rozpruwacza i związanej z nim misji pobocznej jest całkiem logiczna według mnie i mogłby to być dosyć ciekawe w grze. :D

piotr6020

ale ja mowie o pretensji wobec Conana Doyle'a.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

A no tak, bo przecież słowo "nie" to takie pretensje :P

piotr6020

nie czyli ze ona nie chce i nie ma powody by nie chciała.

ocenił(a) grę na 6
piotr6020

Nie ma się o co spierać. Spotkałam już kiedyś tego gościa (The_Fallen) i wiem kto zacz. Koleś zupełnie nie potrafi czytać ze zrozumieniem, nie potrafi wyczuć intencji piszącego. Szkoda tracić czasu.

Tak btw to pisałam że nie pojawi się Holmes bo to postać fikcyjna. Co do Conan Doyle'a nie widzę przeciwwskazań.

ocenił(a) grę na 9
Laura_N

a ja liczylem na to, ze ludzie maja jakas wiedze wyniesiona z historii lub chociaz umieja korzystac z google. sprawdz sobie kiedy dzieje sobie akcja gry a kiedy zyl kuba. albo po prostu zamilcz i nie kompromituj sie.

ocenił(a) grę na 6
Daroo_3

Akcja gry to 1868, Kubuś działał 20 lat później. Nie widzę problemu by jego wątek miał się nie pojawić, akcja trójki miała miejsce na przestrzeni prawie 30 lat, dwójki 40. Nikt nie powiedział że akcja Syndicate będzie miała miejsce tylko na przestrzeni roku, więc trafiłeś kulą w płot.

ocenił(a) grę na 1
Laura_N

Nieprawda, 2 działo się w niecały rok, 3 to samo

ocenił(a) grę na 6
Piknik_na_skraju_drogi

Nie. W dwójce było dużo przeskoków w czasie - od 1459 aż do 1500. W trójce też zaczynaliśmy od dzieciństwa bohatera więc kompletnie się mylisz.

ocenił(a) grę na 1
Laura_N

i 2 i 3 nie działy się roku nawet xDD

fabi44

Ja licze że wspomną coś o Edwardzie Kenway`u. W końcu do końca życia mieszkał w Londynie :p

Pablo_O

moze jakis czlonek rodziny zyje np. syn Connora ktory wspomni o Edwardzie czy cos.

The_Fallen

Nie wydaje mi się żeby Connor miał dziecko, nawet jakby miał to tak średnio by się przeprowadzili.

pawel01iwan

Conor musiał mieć Dzieci bo Des to jego potomek

Angar46

Masz rację, nie pomyślałem o tym.

Pablo_O

Też liczę na jakieś wspomnienie :)
Jeżeli interesują cie dalsze losy Edwarda to polecam przeczytać "Assassin's Creed Porzuceni" Olivera Bowdena. Jest to pamiętnik Haythama, który opisał tam los ojca i jak został templariuszem.

fabi44

Mało prawdopodobne że coś o nim wspomną ale też mam na to nadzieje. ACU toczy się gdy Connor ma ok. 30lat a przez całą grę nikt nic o nim nie wspomina, chociaż zabił najważniejszych templariuszy tamtego okresu i był wielkim mistrzem zakonu asasynów. Zauważyłem że twórcy odcinają się z części na część od wcześniejszych gier.

Pablo_O

Kenway był walijczykiem :)

ocenił(a) grę na 1
Pablo_O

Powiedzieli, że nawiązania będą

fabi44

Też chciałbym go zobaczyć, fajnie by było z taką historią że był wielkim przeciwnikiem Templariuszy, a ci ze skutkiem usunęli go z historii i na koniec napisał o nim Doyle. Trochę przekombinowane, ale dla mnie fajne.

pawel01iwan

Ludzie co wy macie z tym Sherlockiem i Kubą Rozpruwaczem. Holmes w książkach NIGDY się z nim nie zmierzył a ciągle gdzie jest coś związanego z SH to ludzie piszą o Rozpruwaczu. Litości...

użytkownik usunięty
Fass_

Ludzie nie czytają książek.
Holmes to dla nich postać stworzona przez Cumberbatcha/Downey'a Jr. czy tam inny bohater jakiejś tam gry video.

fabi44

Będzie Dickens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones