PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655363}
7,9 280
ocen
7,9 10 1 280
Assetto Corsa
powrót do forum gry Assetto Corsa

Nowa genaracja symulacji!

ocenił(a) grę na 10

Po Rfactor dawno nie bylo na rynku porzadnej prawdziwej symulacji wyscigowej (do takich tez nie zaliczam Grand turismo badz Forza, ktore nazwal bym "arcade-semi-simulation"). Ale ASSETTO CORSA podbila moje serce, z pownoscia jest to kolejny krok milowy w swojej kategori! Wreszcie z czystym sumieniem moge odlozyc Rfactora (po tylu latach) i bawic sie nowym wloskim cackiem.

Wszystkim zainteresowanym tego typu grami polecam rowniez RBR, RACE07, Rfactor, Rfactor 2.
No i porzadna kierownica to podstawa do tego typu gier. Warto wydac 900zl na kierownice pokroju G27, jesli lubicie tytuly jakie wczesniej wymienilem to zpewnoscia nie znudzi wam sie ta kierownica nawet po 5 latach.

adi05

Mam nadzieję że nie spartolą, ogólnie czekam jeszcze na Project Cars ;-)

użytkownik usunięty
adi05

g27 nie ma alternatywy w swojej klasie cenowej a monopol gra zawsze na niekorzysc konsumenta. kupilem g27, niestety w ciemno bez dokladnego zaglebiania sie w opinie graczy bo wydawalo mi sie ze to jest jedyna w miare tania a przy tym solidna kiera na rynku i co sie okazalo?
sprzezenie zwrotne g27 ma ogromne luzy w centralnej pozycji. Uwidacznia sie to przedewszystkim podczas delikatnych kokrekt przy jezdzie po relatywnie prostej linii i nie da sie z tym za wiele zrobic bo to jak tlumaczy zespol techniczny Logitecha "zaleta" konstrukcji. A niech ich wszystkich tam szlag jasny trafi. Na oddanie kierownicy juz a pozno. Kasa wywalona w bloto. Sprzedac nie moge, nie mam sumienia krzywdzic innego fana symulatorow wyscigowych. Chyba ze komus do Mario KArt. W innym wypadku pozostaje spalic na stosie i czekac na alternatywe albo zacisnac zeby i myslec o Fanatecu.

adi05

bardzo słaba gra a dajesz 10?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones