PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655363}
7,9 279
ocen
7,9 10 1 279
Assetto Corsa
powrót do forum gry Assetto Corsa

Patrząc na oceny Assetto Corsa (jakieś 62% w wersji na konsole) dochodzę do wniosku, że w redakcjach pracuje taki sam odsetek kiepskich kierowców, jak i wśród graczy. Oczywiście goście z Kunos Simulazioni nie mają doświadczenia w pisaniu gier i pewne aspekty wyglądają bardziej na demo technologiczne alpha, niż końcowy produkt dla gracza, ale nie są one tak rażące aby wystawiać grze oceny 4/10 (destructoid). Klatki spadają do 45 FPS, grafika jest słaba (dla mnie to żaden minus, gram w każdą grę z widoku z wewnątrz; stąd widać głównie inne samochody i sam tor bez otoczenia i jest zupełnie ok), menu idiotyczne, poziom trudności niezbalansowany. No i te dziwne teleporty pojazdów do boksów i czekanie po wyścigu, aż wszyscy dojadą. Ale to jest do poprawki. Pewnie w ciągu miesiąca albo dwóch zostanie to naprawione, a gra została zjechana równo i wygląda z tymi ocenami na ostatni szajs. Nawiązując do tytułu. Po prostu sobie nie radzą z trudniejszymi grami i stąd taka ocena. Bo ktoś kto poczuje ten model jazdy, zapomina o pomniejszych wadach.

SDRaid

dobry symulator, słaba gra. Dlatego mamy tak niskie oceny, bo tę grę oceniamy jako GRĘ.

ocenił(a) grę na 8
michalje

Ludzie wyolbrzymiają w kwestii poziomu trudności tej gry. Zrobiono wielką krzywdę tej grze opisując ja jako nieprzystępną dla niedzielniaków. W grze bez problemu można obniżyć poziom trudności i w tedy jest bardzo przystępna. Jestem niedzielniakiem I bawię się świetnie. Jedyne co irytuje to sztuczna inteligencja przeciwników. No i twórcy mogli by zrezygnować z bolidów formuły 1, lemans itp. zamiast tego skupić się na klasie GT, GTR, STCC, terenówkach, autach starodawnych. A jak chcieli dać coś jeszcze to Muscule cars. Ogólnie twórcy są na dobrej drodze by zrobić taka multiplatwormowa FORZĘ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones