PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 379
ocen
8,4 10 1 15379
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Dla tych co grali. Harley z Jokerem mają dziecko, a więc jest fabuła na sequel. Tu jest
więcej info: http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Tc925bdlH8E

ocenił(a) grę na 10
Qloset

To widać że ty nie grałeś ... ;p
Joker przecież Umarł :( a Mark Hamil już nie podkłada pod niego głos... A Po 2 To bardzo słaby scenariusz ...

Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
Barges

Mark Hamil napisał gdzieś, że zdecydował sie dalej podkładac głos Jokera, jeśli będzie miał taką okazję.

ocenił(a) grę na 10
Barges

A co to ma wspólnego? Z filmiku wynika, że Harley już jest w ciąży, o ile test jest faktycznie jej ;) Więc fakt, że Joker zginął nie jest istotny.

ocenił(a) grę na 10
Ilusia92

co ty pie#####h

ocenił(a) grę na 10
Barges

@Barges
A czy ma znaczenie to że joker zginął?

ocenił(a) grę na 10
Qloset

a jak? telepatycznie ją zapłodnil czy co?

ocenił(a) grę na 10
kokok2000000001

Przed śmiercią -.-

ocenił(a) grę na 10
Barges

powiedział, że będzie podkładać głos tylko w adaptacji komiksu ,,Zabójczy Żart''

ocenił(a) grę na 9
Qloset

A nikt nie wpadł na to, że Joker mógł dla Harley zrobić kawał? :D

ocenił(a) grę na 10
Wafe7

i batmanowi i gordonowi i fakt, żer nie mial pulsu to szczegół co?

ocenił(a) grę na 9
kokok2000000001

Akurat Joker jest imho zdolny do wszystkiego. xD

ocenił(a) grę na 10
Wafe7

no w sumie racja. w komiksie umarł ze 60 razy i za każdym razem zmartwychwstawał.
ale słyszałem, że paul dini nie chce robić kolejnej gry o batmanie

Qloset

A czy wątek główny gry jest całkowitym wymysłem czy zaczerpnięto z komiksów? chodzi mi o wspomniany tutaj test ciążowy
Co do ewentualnej kontynuacji no cóż, gdyby Batman miał stoczyć walkę z załóżmy synem Jokera to byłby to staaary nietoperz i prędzej zastąpiłby go Robin. Gdyby chcieli pociągnąć dalej konflikt z Jokerem, to tak jak kokok napisał, okazałoby się to jedną wielką mistyfikacją (śmierć Mr J) i skończyło zmartwychwstaniem. Osobiście nie mam nic przeciwko kolejnej części, jednak specyfika konfliktu B vs J jest tak ujmująca, że jakoś nie wyobrażam sobie "samotnego" Batmana, który poluje tylko i wyłącznie na pozostałych zbirów, to taka para bez, której ta seria nie jest serią.
Czytałam tylko jeden komiks "zabójczy żart" i bardzo dobrze go wspominam, właśnie tutaj ładnie pokazali tą dziwną więź, która łączy obie postacie, dlatego rozmowy telefoniczne z gry i to co mówił Joker wydały mi się bardzo trafionym pomysłem i takim jakby odzwierciedleniem ich relacji.

ocenił(a) grę na 10
Paz_Vega

Jak dla mnie, to Jokera powinno nie być. Miał swój epizod w Arkham Asylum, był głównym wrogiem i tyle. Nie ma sensu ciągnąć tej postaci przez kolejną grę, bo to się stanie już nudne

ocenił(a) grę na 10
Qloset

Oh.... moim zdaniem bez niego w Arkham City było by nudno ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones