PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 384
oceny
8,4 10 1 15384
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Brak słów...

ocenił(a) grę na 10

Takiej gry jeszcze nie było i obawiam się, że może już nigdy nie być. Arcydzieło, nic dodać nic ująć.

ocenił(a) grę na 10
furypictures

Zgadzam się z tobą.Wyborna gra. Przeszedłem całą fabułę i bardzo mi się podobała.. Teraz zostały mi misje poboczne. Jest klimat , atmosfera i rozkosz tą grą.

padawan_2

Popieram gra jest super, może nie najlepsza w jaką grałem, ale na pewno znajduje się w ścisłej czołówce. Szczególnie podoba mi się w niej klimat i możliwość swobodnego przemieszczania się po Arkham City. Bardzo dobrze prezentuje się również grafika. Btw. wiecie może w jaki sposób "uruchomić" dodatek Robin Bundle Pack? Z tego co jest napisane na opakowaniu powinien powinien działać od razu po ściągnięciu, ale niestety tak się nie dzieje (przynajmniej u mnie).

Rafal23

Robin jest dostępny tylko w trybie wyzwań

PcklockngtheChest

Wiem, ale właśnie nie ma go tam.

Rafal23

trzeba zainstalować? nie wiem

ocenił(a) grę na 10
furypictures

Prawda prawda! Batmany Rocksteady narszcie przelamaly zwyczaj, ze gry o superbohaterach są średnie albo słabe. Asylum i City to najlepsze gry akcji w jakie przyszlo mi grac ;) Arkham City to chyba jedyny single player przy ktorym przesiedzialem ponad 100 godzin i napewno do niego jeszcze wroce w przyszlosci. Nie zawiodlem sie pod zadnym wzgledem. Zasluzone 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones