PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 16 tys. ocen
8,4 10 1 15819
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Ludzie z Rocksteady są naprawdę świetni...oni nie robią gier na odwal tylko dopracowują wszystko co jest możliwe. Pre-order złożony...nie mogę się doczekać, aż zagram w to cudo...grafika, soundtrack, grywalność...wszystko świetne. Sama ocena ING - 9.5/10 mówi sama za siebie...padła również ocena 10/10, więc kompletnie miazga ; ). Polecam wszystkim ten tytuł ; D.

ocenił(a) grę na 9
PunkFan

Ja juz gram od wtorku z racji tej, ze mieszkam w USA.Wszystkie oczekiwania spelnione, chyba Gra Roku, choc tylko Uncharted3 moze zagrozic. Jedyny minusik to mala ilosc misji Kobieta-kotem, ktora gra sie genialnie.

brastek

Catwoman jest genialna i faktycznie szkoda ze to tylko 4 epizody, szczegolnie ze jako dlc kosztuje 36 zl (sic) na szczescie mialem ja w kolekcjonerce w bonusie:)

PunkFan

a od 01.11 dodatek z nightwingiem

ocenił(a) grę na 9
PunkFan

Tak się powinno robić gry. Grasz i nie masz dosyć. 9/10 - godny następca jedynki.

użytkownik usunięty
STAMiNA

Zgadzam się w 120%! Na PS3, mam z "jedynki" zrobioną platynę, czyli zdobyłem wszystkie możliwe trofea. Nawet przez chwilę się nie nudziłem, a za miesiąc kupuję Arkham City w edycji goty. Planuję drugą platynę ;) . Pozdrawiam.