PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 367
ocen
8,4 10 1 15367
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Pewna pobocza misja

ocenił(a) grę na 10

Po uratowaniu Vicki Vale pojawia się informacja od Alfreda o wytworzonym dla nas lekarstwie, co ostatecznie okazuje się pułapką Szalonego Kapelusznika. Tak się zastanawiam, co się dzieje, jeżeli zwleka się z wykonaniem misji aż do zakończenia głównego wątku fabularnego? Co wtedy staje się dla Batmana tym, co "obecnie najbardziej pragnie"? Czy ktoś wie?

ocenił(a) grę na 9
Ketosz

Nie rozkminiałem tego jeszcze. Trzeba by przejść tą grę jeszcze raz nie wypełniając tej misji.

ocenił(a) grę na 10
Ketosz

Otóż nic sie nie dzieje , jest tak samo.

ocenił(a) grę na 10
zajac1891

Jeśli tak, to cóż, małe rozczarowanie. Gra jest dopracowana pod tak malutkimi szczególikami... Przykładowo, jeśli spotka się Bane'a dopiero po rozprawieniu się z Pingwinem, to Batman wspomni w rozmowie o tytanie z muzeum. Gdy zaś pierwszą komnatę Riddlera robi się z wyrzutnią lin (zwlekanie z odwiedzeniem lokalizacji lub gra +), to podczas naszego jej tam używania, Nigma mówi "Widzę, że w swej rozpaczy musiałeś się uciec do oszustwa."

ocenił(a) grę na 10
Ketosz

no ja conajmniej żadnej różnicy nie zauważyłem , a skończyłem Arkham City przedwczoraj wiec jestem na bieżaco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones