PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 384
oceny
8,4 10 1 15384
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Zapewne wy również chcielibyście tak jak ja kolejnej gry z serii o Batmanie. Wiemy jak zakończyła się ostatnie część, w której(SPOILER- Joker ginie). Osobiście mam nadzieję na powrót Scarecrow'a, bo sceny z nim w AA były świetne oraz może jakieś wspólne misje z Catwoman.
Ostatnio jednak przeczytałam na jednej stronie o tym, że studio być może wyda prequel Batamana. Mi to kompletnie nie odpowiada i mam nadzieje, że to tylko domysły lub plotki, ponieważ z opisu wychodzi, że możliwy jest również udział takich bohaterów jak Superman. Jeśli ktoś chce to poczytać to jest to artykół na stronie gry online w zakładce newsy arkham city. Linka nie mogę podać, bo filmweb mi nawala.

użytkownik usunięty
aga283

Tak, czytałem o tym i myślę, że to strzał w 10, jeżeli oprócz możliwości sterowania Batmanem będziemy mogli też przejąć kontrolę nad Supermanem czy Flashem to dla mnie bomba.
Na Gamescom WarnerBros zapowie 2 duże projekty, być może będzie to trylogia na licencji filmu Nolana, to byłoby coś.

Nowa trylogia na licencji filmów Nolana to świetna opcja. Napewno by różniły się charakterem i klimatem. Jako fanka filmów Nolana z całą pewnością byłabym zadowolona z czegoś takiego:)

użytkownik usunięty
aga283

Jeżeli jakakolwiek zapowiedź nowego Batman się pojawi to albo właśnie na licencji trylogii Nolana albo będzie to ten prequel.

Więc liczę na tą pierwszą opcję, bo prequel według mnie nie jest dobrym pomysłem.

użytkownik usunięty
aga283

Kiedyś grałem na PS2 w Batman Początek i gra jakoś nie powalała ale czuło się filmowy klimat, gdyby powstała faktycznie gra na podstawie trylogii to skakałbym z radości aczkolwiek z prequela też bym się ucieszył.

ocenił(a) grę na 10

Na gamescomie raczej nic się nie dowiemy. Te dwa projekty Lego Lord of the Rings i Injustice: Gods among us. Pozatym to jeszcze za wcześnie na jakieś informacje. Wiadomo, że prace nad rzekomym nowym projektem już trwają, ale czy to na 100% jest batman to nie wie chyba jeszcze nikt oprócz samego Rocksteady.

ocenił(a) grę na 10
aga283

A wg mnie gra o Batmanie na podstawie filmów Nolana nie byłaby zbyt dobrym pomysłem, bo wykreowane w nich postacie i ich wygląd jest o wiele słabszy od tych z Arkham Asylum / City (chudy Bane, "tłusty" Joker, śmieszna kobieta-kot, jedynie Batman trzyma poziom). Sama też ilość postaci w filmach jest nikła - brak chociażby mojego ulubieńca Człowieka Zagadki. :)

xKoweKx

Ja uważam zupełnie inaczej. Owszem postacie z AA czy AC również mi się podobały, ale gra na podstawie jego filmów była by czymś zupełnie innym od tego co prezentuje studio Rocksteady. Miałaby inny klimat, inny sposób rozgrywki. A poza tym postacie z jego filmów są moim zdaniem wykreowane świtnie. Z chęcią zobaczyłabym kobiete kota z TDKR w grze czy też Jokera z TDK( "tłusty Joker"?!)

ocenił(a) grę na 10
aga283

Tłusty, bo Joker miał ok. 70 kg wagi i był wychodzony oraz wysoki, a w Mrocznym Rycerzu to wygląda na ~20 kg więcej. :D

xKoweKx

Masz trochę racji, ale dla mnie Ledger rekompensuje wady w wyglądzie grą aktorską. Gdyby taki Joker był w grze byłabym równie zadowolona jak z tego, który jest w AA i AC. PS: Spójrz na Jokera Nicolsona:-)

ocenił(a) grę na 10
aga283

W Arkham City były 3 Easter Eggi zapowiadające powrót pana Crane'a.
- Jego maska
- Transmisja radiowa czytajaca cyrfy ktore po zdeszyfrowaniu ukladaly sie we wiadomosci od Scarecrow'a
- Pod pokładem jednej z łodzi (należącej do Crane'a) było pełno robali, które pasuja do Crane'a oraz dokument, adresowany do Crane'a od pana Falcone, dotyczacy zamówien jakichs toksyn czy czegos tam w duzej ilosci, czyli poprostu Scarecrow planujacy zaglade Gotham.

Co do kolejnej gry Rocksteady... ja mam największą nadzieję na sequel Arkhamów. Bardzo bym sie ucieszyłgdyby był jakiś coop z Robinem/Catwoman. Niespecjalnie odpowiadają mi prequele bądź egranizacje filmów Nolana. Tzn w gry od Nolana mógłbym pograc... prequel najmniej mnie przekonuje. Jak już mowilem, najbardziej bym chcial sequel Arkhamów.

PS. "artykół" ?! Serio? :D

ocenił(a) grę na 10
dawid1420

Ja chciałbym zobaczyć albo kontynuacje Arkham, albo prequel z batmanem gdy pierwszy raz spotyka Jokera, i walczy z nim z pomocą ligi sprawiedliwych...

dawid1420

Sory za błąd. Coś mi świtało w głowie, że to właśnie tak się piszę. Jak widać lepiej zawsze sprawdzać pisownię:-) Zgadzam się w 100%. Najbardziej by mi odpowiadały sequel Arkhamów, na drugim miejscu gra na podstawie filmów Nolana, no a prequel to nie za bardzo. Albo te dwie pierwsze opcje równocześnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones