PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 384
oceny
8,4 10 1 15384
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Wasze postępy!

ocenił(a) grę na 10

Pisać kto przeszedł Grę a Kto gdzie, jak daleko jest w trakcie Fabuły ... Tu możecie dzielić
się waszymi postępami i waszymi modyfikacjami w Wayne Tech .

Ja osobiście przeszedłem Grę i jestem bardzo z niej zadowolony . :)

ocenił(a) grę na 10
Barges

a ja jestem w izbie tortur, gdzie pingwin stoi z ta bronia i musze znalezc freeza aby ja zniszczyc i go nie moge znalezc powiesz mi gdzie on jest?

ocenił(a) grę na 10
speedcube

Hmm... Oceniasz gre na 10/10 chociaz jesteś w połowie? Z tego co pamiętam to sa 3 pomieszczenia od tej sali skutej lodem: Na wprost idzie sie do Pingiwina po prawej sa tajniacy czyli Freez po lewej :)

Ja już przeszedłem grę pewien czas temu. Zabrałem sie teraz do tej opcji plus ( czy jakoś tak ). Gra super

ocenił(a) grę na 10
eZio89

No ja własnie też przechodzę fabułę Plus .. :) Jest on trudniejsza niż normalna :D

ocenił(a) grę na 10
Barges

Ludzie pisałem już gdzie indziej,ale muszę w końcu otrzymać pomoc.Jestem w muzeum,wygrałem walkę z tytanem,złamałem kod windy i tu utknąłem.Strzelam w silniczki za pomocą impulsów elektrycznych i nic!Winda stoi jak stała,a ja nawet z muzeum nie mogę wyjść.Co robić?Błagam o pomoc!

ocenił(a) grę na 10
Jakuben

Nie moge skojarzyć momentu troche bardziej konkretnie bo wind w tej grze jest sporo :)

Probowales obydwoma przyciskami, jeśli nie to moze tu jest problem :)

ocenił(a) grę na 10
eZio89

moze musisz sie przeslizgnac bo nie wszystkie drzwi otwieraja sie do konca

a dotarles juz pierwszy raz do jokera, bo jesli nie to musisz rozchustac taki hak i rozwalic drzwi

ocenił(a) grę na 10
speedcube

Tak ale dzięki wszystkim za pomoc, już sobie poradziłem.Szczerze, nie wiem jak:D

ocenił(a) grę na 10
Jakuben

a i już przeszedłem grę,wszystkie modyfikacje mam, ale dlaczego na końcu Talia umiera!!?!?Przecież ona jest świetna!A co wy o tym myślicie?Piszcie.

ocenił(a) grę na 10
Jakuben

Ja mam taki problem że trofeum dla Kobiety Kot jest w magazynie 5B a nie mogę wejść głównym wejściem bo pisze że drzwi zamknięte a od tył€ nie wejdę bez kry lodowej co zrobić ?

ocenił(a) grę na 10
Emilkolo

Poradziłem sobie :D

ocenił(a) grę na 10
Emilkolo

Jeśli chodzi o mój postęp to mam 70% ukończenia całej gry.

Barges

Zostało mi ostatni zakładnik i Game+... Massakra. Każde trofeum to kupa roboty... Przesadzili z tym Riddlerem.

jaca777_2

100% wbite jeszcze w tamtym roku, zostały mi tylko wyzwania dla Catwoman a czytałem że łatwe nie są :) jaca777_2 masz na myśli te 440 zagadek czy wyzwania medalowe ?

bartik

Wczoraj skończyłem zagadki... Moim zdaniem było ich za dużo. To była jedyna trudność. Zagadki były proste (znaczy po pierwszej 50-tce). Wolałbym, gdyby było ich dużo mniej ale bardziej złożonych. Tak samo z zakładnikami: Zbierasz tyle tych 'zagadek' a potem ich uwolnienie jest po prostu głupio-proste. Takie na siłę przedłużanie gry. Dużo bardziej cenię te gdzie zadań jest mniej ale są bardziej skomplikowane.

Challenge mode też był męczący. Predator: ok, Bijatyki: ok(choć początki były mega frustrujące), ale łączenie ich w bezsensowne łańcuszki? PO CO? Żadnej różnorodności, zbiry poruszają się po tych samych ścieżkach na identycznych mapach. Paranoja. Nie można tego przejść w półśnie, bo za trudne, ciężko to przejść 'na szybko' bo na mapach ekstremalnych w predatorze zbiry dość wybiórczo widzą/nie widzą Batmana... Takie to bez pomysłu. Szkoda bo główna fabuła gry jest bardzo dobra (choć trochę za dożo super-zbirów a za mało Jokera) i robi świetnie wrażenie.

Barges

Niestety, ale oto kolejna głupota: Żeby mieć 100% trzeba przejść WSZYSTKIE misje poboczne. Co za beznadziejna próba przedłużania gry! Nic się nie zmienia... Żenada. Nawet side questy związane z gadżetami trzeba był zrobić.

jaca777_2

Oczywiście pisałem tu on NG+....

ocenił(a) grę na 10
jaca777_2

Chyba o to chodzi, zeby miec 100% trzeba zrobic wszystko co gra oferuje. Tak jest praktycznie w każdym tytule

eZio89

Ano, ale nawet w AC, którą uważam za nieporozumienie, dziecko prężnego marketingu, dochodzenie do tych 100% było urozmaicone i ciekawe a tutaj: Ta sama śpiewka 2 razy...

Barges

Ja jestem w misji gdzie biorę udział w bitwie gdzie jest Joker i dużo napastników i tych dwóch najsilniejszych jednego ogłuszam peleryną drugiego rażę prądem, nie wiem jak tej misji przejść.

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

Musisz używać Specjalnych Kombinacji ... przydają się :)

Barges

Jakich ?

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

No te co są w Wayne Tech Tam pisze wchodzisz w walkę i są różne, na jakiej platformie grasz?

Barges

Tą misje ją przeszedłem.

ocenił(a) grę na 9
Barges

gł. fabuła skończona, poboczne misje też, treningi wirtualne zrobione, 440 zagadek znalezionych, teraz wyzwania własne i 'uninstal'

Barges

Ja jestem świeżo po skończeniu głównej fabuły, mam około 280 trofeów i skończone 3 misje poboczne. Jako rekompensatę za szybkie ukończenie gł wątku, z miłą chęcią postaram się osiągnąć 100% w grze, liczę, że nie będzie to suche przechodzenie od pkt A do pkt B zbierając znaki zapytania, tylko, że j fabuła zostanie jakoś pociągnięta i na pierwszy plan przejdą historie innych zbirów - niekoniecznie z tymi do których pozostały mi misje poboczne. Szczególnie liczę na ciekawe i owiane intrygą przerywniki filmowe;)

ocenił(a) grę na 10
Barges

85% całej gry ^^ została mi tylko Zemsta Zagadki (więc jak jakieś zagadki czy problemy to walcie ;D) 47% u KobietyKot i nędzne 4 % u Batmana XD

ocenił(a) grę na 10
fankadrCrane

Heh... w Fabule Plus Freeze jest jakoś silniejszy xDD

ocenił(a) grę na 10
Barges

100% :p

ocenił(a) grę na 10
Barges

przechodzę teraz grę plus

ps. świetna gra

ocenił(a) grę na 10
Barges

Dzisiaj przeszedłem. Mam Game Plus. Jedyne co mnie rozczarowało to walka finałowa...

Barges

Przeszłam fabułę główną i niektóe dodatki człowieka zagadki, połowę fabuły plus. Mam pytanie do tych któzy przeszli 100% gry. Podobno w grze jest mad hatter i nie mam pojęcia jak i gdzie mam go odnaleźć. Może mnie ktoś naprowadzić?

ocenił(a) grę na 10
aga283

Mad hatter jest w misji w której Alfred mówi że ma lekarstwo dla batmana. Trzeba pójść do punktu zrzutu, gdy tam dojdziemy będzie tam takie cóś jak przy wzmacniaczu wyrzutni haków. Jak tam dojdziesz to już nie będziesz musiała go szukać.

malutki27gp

Wielkie dzięki:-) Misja z nim już za mną, także już doszłam do 51% gry. Jeszcze dużo przede mną.

ocenił(a) grę na 10
aga283

spoko :) nie ma za co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones