PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 367
ocen
8,4 10 1 15367
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

wiem że w grze poza kampanią pojawia się walka z deadshotem, kapelusznikiem, czarną maską i wieloma innymi wrogami ale jak do tego dojsć? latać po całym gotham i szukać? proszę o szybką pomoc albo jakies nakierowanie

ocenił(a) grę na 8
wolverine11

Deadshot:
przechwytujesz wiadomość o zabójstwie, lecisz na miejsce i śledzisz strzał kuli.Po dotarciu na miejsce musisz samemu poszukać albo poczekać, dokładnie nie pamiętam.Pamiętam za to, że sama walka polega tylko na zakradnięciu się.

Kapelusznik:
Zdaje się, że po walce z Freezem i zgubieniu lekarstwa można znaleźć na mapie wiadomość że dokonanu zrzutu leku czy coś.Trzeba potem paru zbirów obić i już jest.

Czarnej maski z tego co pamiętam tam nie ma, chyba że na samym początku.Jest za to Viktor Zsas(chyba że to jest on, jeśli tak to mój błąd), ale już jego nie chciało mi się szukać.

ocenił(a) grę na 9
Thrawn4

W jednym miejscu Arkham City można znaleźć easter egg mówiącego o tym, że Czarna Maska uciekł z więzienia. Także nie ma szans go spotkać! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones