PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705298}
8,2 6 679
ocen
8,2 10 1 6679
Batman: Arkham Knight
powrót do forum gry Batman: Arkham Knight

Poziom miodu wtłoczonego do tej gry jest wręcz spektakularny. Poczynając od elementu rozgrywki usprawnienionego w stosunku do swoich wspaniałych poprzedniczek o jeszcze większą swobodę w planowaniu, przygotowywaniu i wykonywaniu taktycznych pacyfikacji różnorodnych przeciwników. Poprzez przepiękny, rozbudowany świat w mojej ocenie najlepiej łączący w zbalansowany sposób elementy neogotyckiego miasta z klasycznych burtonwskich koncepcji Gotham z nowoczesną i bardziej realistyczną wizją Nolana. Grafika, modele postaci, animacje wszystko to zapiera dech w piersi ale to jak ukazane jest miasto, to już same fajerwerki i potoki miodu. Również fabuła nie rozczarowuje i jest do samego końca wciągająca i klimatyczna. Zgrzyty spowodowane spartoloną wersją na PC latają mi koło nietoperza albowiem grę wielokrotnie przechodziłem na ps4 i nie jest to dla mnie absolutnie żaden argument pomniejszający jakość i wielkość tego produktu. Arcydzieło!

ocenił(a) grę na 10
forgetaboutit

>Poziom miodu wtłoczonego do tej gry jest wręcz spektakularny.
Zgadzam się. Kurde zgadzam!

Dodam od siebie, że świetne efekty wizualne uzyskało rocksteady tworząc pojedynek z czołgami w mieście pod toksycznymi chmurami w Gotham.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones