PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Może za szybko obrzuciłem błotem SP w B3. Przy odpowiednim podejściu i skupieniu da się czerpać przyjemność z gry. Może to nie jest super miodna zabawa ale jakaś radość z jest. hehe Były momenty, że bardzo dobrze się strzelało.

Gram na predefiniowanym ustawieniu HIGH i osiągam nawet 95 klatek/s (110 podczas lotu odrzutowcem) Całość oscyluje w przedziale 62-75. Jakbym się uparł to i spokojnie na ULTRA poleci. Niskie wymagania  GTX 295, Ci7 2,66Ghz, 6GB RAM @1920x1080.

Frostbite sam w sobie jakiś rewolucyjny w sferze wizualnej nie jest ale jak radzi sobie ze światłem to już robi wrażenie. Kolejna gra, w której możemy niszczyć ostrzałem żelbetonowe słupy. Fajny „ficzer”. Jak strzelają z RPG słychać świst pocisku przelatującego nam nad głową :)

Dopatrzyłem się buga, który polegał an tym iż broń niesiona przez żołnierza wtapiała się z jego ciało :> ba nawet nasi koledzy potrafili przenikać przez ogrodzenie siatkowe. Zabugowane „gówienko” :> Co więcej w misji gdzie trzeba było zestrzelić 4 lampy na parkingu – strzelam prosto w lampę a lampa nadal jest cała :///

Są także absurdalne sytuacje. Misja w Iranie jak przemieszczamy się przez dolinę i prowadzimy ostrzał za murku. Nadjeżdża czołg, eliminujemy go i po chwili coś do nas strzela ale nie widać skąd. Po chwili orientuje się, że 4 żołnierzy armii przeciwnej położyło się na brzuchu przed murkiem i radośnie do nas strzelało hehe

STAMiNA

No tak ! najlepiej żeby było tak jak w drugiej części żeby nie było w ogóle SP

ocenił(a) grę na 5
Psyhe

Powinno w ogóle nie być MP. Single to podstawa. :)

STAMiNA

Podstawa czego ? do spędzenia przy grze 8-10 h i odłożenia ją na półkę
Szkoda że niektórzy nie rozumieją idei grania z prawdziwymi ludźmi właśnie w multi
Na BF-e niektórzy mają ugrane ponad 1000 godzin

Battlefield to zawsze była seria robiona do gry po sieci

ocenił(a) grę na 5
Psyhe

Widzisz ja nie uznaje MP.

STAMiNA

No to przy BF-3 będziesz poszkodowany bo ta gra opiera się o MP

STAMiNA

a twórcy nowych gier niedługo nie będą uznawali ciebie i będziesz wymarłym gatunkiem, bo niedługo single przestanie istnieć i zastąpią go gry coop/multiplayer

ocenił(a) grę na 5
Hurrus

Nie ma opcji. SP nie zniknie. Multi to tylko dodatek.

http://www.gram.pl/news/2011/08/17/tryb-single-player-dlugo-nie-pozyje.shtml

STAMiNA

Dobra idę bo widzę że nie ma sensu dyskutować !

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Przyszlo ci do glowy, ze to zalezy od gry, ktory tryb powinno traktowac sie jako dodatek?
W przypadku BFa, to jednoosobowa kampania jest dodatkiem. Tworcy zrobili ja na popularne "odczep sie" - gra wychodzila w pazdzierniku 2011. Dopiero w marcu 2012 zostal wydany patch ktory odbugowywal ta 6cio godzinna. kampanie. Mam tu na mysli nie jakies bledy, jak bron wtapia sie w cialo zolnierza. Mam na mysli niewidzialne cele, czy oczekiwanie na ruch naszego kompana w druzynie, ktory sobie stoi pod sciana i ani drgnie.
Kolejnym powodem dla ktorego mozemy uznac BFa za typowa gre multi sa dodatki. Tworcy stworzyli dodatki do tej gry - 5 DLC, dodajacych mapy, bronie, nowe tryby gry, zadania do trybu multi.
Battlefield 3 to gra multiplayer, z dodatkiem w postaci 6-cio godzinnego singla. Argumenty masz wyzej.

W grach akcji tryb single jest ograniczany do minimum. Oczywiscie, sa wyjatki od reguly, jak np. Far Cry 3, gdzie tworcy postawili na tryb single. I co? Znasz kogos kto do tej pory w to gra? Rzeczywiscie, kampania byla genialana, zrobilem ja kilka razy i gra sobie lezy na polce, moze za kilka lat bede ponownie chcial zobaczyc Vaasa i odpale ja ponownie. Single sama swoja idea powoduje niska grywalnosc. Wiekszosc graczy woli grac z prawdziwymi przeciwnikami i na to tez nastawiaja sie tworcy.
Natomiast nie wiem jaki cel mial ten zamieszczony wywiad. Tylko przeczy on twoim przekonania. Mimo wszystko, pada w nim piekne zdanie: "Gra bez obecności innych graczy - za trzy do pięciu lat to będzie nie do pomyślenia, biorąc pod uwagę jak bardzo jesteśmy połączeni"

Oczywiscie powyzsze rozwazania dotycza gier FPS ;)

ocenił(a) grę na 7
Cililing

Jeśli ludzie mają płacić za gry to uważam że powinni od twórców fps-ów dostawać SP z fabułą i klimatem tak dobrym jak w FC3 a multi tak dobre jak .....nie wiem co bo w bf 3 nie grałem ale z darmówek korzystam jeśli chodzi o zabawę online no i choć to nie wiem taka jakby mało ambitna rozgrywka (jakoś tak bez fabuły i klimatu nudno jest ) ale no własnie ale przy online można świetnie spalić wolny czas,odprężyć się a przede wszystkim dostarczyć sobie trochę rozrywki.Ale kupować grę tylko pod zabawę online,no nie wiem lepiej pod to i pod to lub pod singla choć takiego bf 3 opłaca się pewnie kupić ale teraz przy tych cenach bo za zabawę online płacić tyle co za zabawę w dobrym dopracowanym singlu :-/ no nie wiem nie moja bajka ale uważam że to brzydko z strony twórców że nie tworzą gier pod to i pod to tak by wydatek był opłacalny a my 100% pewni że nasz wydatek opłacał się jak najbardziej i nie żałujemy że wydaliśmy te zaskórniaczki albo że ktoś jest dziany :-/ wiem nie wierzycie ale i takie osobniki bytują na ziemi hehehe xD.Eloooo

STAMiNA

Kolego, Battlefield był od początku tworzony z myślą o rozgrywce multiplayer i na tym się opiera ta gra, w tym przypadku singleplayer to tylko dodatek w który niektórzy nawet nie grają.

Psyhe

+1

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

w bfie multi to moc kampania się kładzie apropo tego niby bugu w który strzelasz w lampa a ona nie pęka rusz głową strzały nawet dobrego karabinu snajperskiego na dłuższy dystans opadają

ocenił(a) grę na 5
MRCRYSIS3

Czemu nie stosujesz znaków interpunkcyjnych? BF3 to nie Sniper Ghost Warrior, żeby trzeba było korygować strzelanie. Poza tym strzały do tych lamp nie odbywały się z aż tak dużej odległości.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

"BF3 to nie Sniper Ghost Warrior, żeby trzeba było korygować strzelanie" - no proszeeeeee, to na co ty liczysz? Strzelanka w ktorej strzaly leca prosto? To by przeczylo prawom fizyki ;) A chyba chodzi o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistosci? ;)

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

kampania jest zbugowana do szpiku kości, uwierz mi :)
aczkolwiek cieszę się że miałem okazję pograć, bo oprawa graficzna jest miodna


bugi zauważone podczas rozgrywki:

- bład SI (skryptowane), sojuszniczy transporter opancerzony który mnie rozjechał pomimo tego że miał duużo czasu aby mnie ominąć.Zamiast tego nawet przygazował.

-błąd skryptu w misji nocnego uderzania na miasto. Ginąłem wiele razy, po wczytaniu ostatniego zapisu gry biegłem dalej i oczyszczałem stanowiska moździerzy (sztuczne moździerze), ale później nie mogłem kontynuować dalej ponieważ gra nie zaliczyła mi tego celu misji..... co jest totalnie niedorzeczne, z uwagi na to że totalnie oczyściłem cały teren a same 'moździerze' były tylko sztucznie dodanymi błyskami światła, które ustawały po przekroczeniu określonego perymetru. Pomagało tylko rozpoczecie poziomu od nowa.

-oszustwa graficzne - zmiany cieniowania i oświetlenia pomiędzy pomieszczeniami, posunięte do tego stopnia że zmieniał się kierunek padania cienia (pozycja słońca)
http://www.youtube.com/watch?v= mgEvhc8cKYY
- oszustwa graficzne. W misji w willi gdy zaczynamy jako amerykanin (drugie podejście), w przy podchodzeniu do willi, w niewielkiej odległości dopiero tłuką się wszystkie szyby w całej posesji.

STAMiNA

Ja też jakoś nie przepadam za multi. Grywam only SP, ale nie kłócę się - co kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones