PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 069
ocen
7,4 10 1 8069
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Ram:8192 MB
Procesor: AMD FX(tm)-6100 six-core processor ~ 3.3GHz
Karta Graficzna: GeForce gtx 650 ti (na dxdiag przybl. całk. il. pamięci 2507 MB )
Windows 7 ultimate 32

przemo125

Nie przejmuj się. Bez problemu odpali. U mnie śmiga na Phenomie x4, 4GB ramu i Radeonie 5870

Darth_fan

Dzięki za odpowiedz.

ocenił(a) grę na 10
przemo125

Pamiętaj, poświeć jakosć obrazu dla płynności... dla gry multi , aby coś osiągnać min 100 fps...

ocenił(a) grę na 10
przemo125

Pamiętaj, poświeć jakosć obrazu dla płynności... dla gry multi , aby coś osiągnać min 100 fps...

ocenił(a) grę na 9
UPADLY_WIDZ

A po co mu 100fpsów?

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

Pograj to zobaczysz...

ocenił(a) grę na 9
UPADLY_WIDZ

Koleś ja tak właśnie gram i to na maksymalnych ustawieniach, ale nie widzę różnicy między 60, a 100 czy 150....
To ty chyba nie grałeś.

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

Ty nie widzisz różnicy i dlatego nic wielkiego w żadne gry nie osiągniesz, ale są ludzie co widzą różnicę, może nie tyle widzą co ją czują, ponieważ fps przekładają sie na wiele czynników.

ocenił(a) grę na 9
UPADLY_WIDZ

lol
Z tym osiąganiem czego w grach to mnie rozwaliłeś.
Mam ponad tysiąc osiągnięc na Steamie. Wystarczy? Chyba dodam to sobie do CV.
http://steamcommunity.com/id/DeGreZet/

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

buahaha bo padne... skoro Ty grasz w batmany i wiedzminy to nic dziwnego, że nie masz pojęcia o prawdziwej grze i jej silniku.

p.s. nie chodziło mi o osiągnięcia typu steam hahahah beka na całego

ocenił(a) grę na 9
UPADLY_WIDZ

To był sarkastyczny żart z mojej strony, którego twój niedorozwiniety umysł nie potrafi zrozumieć....
Wiem, ze chodziło Ci o ESport, ale ani ja, ani ty nigdy nic w nim nie osiągniemy. Pogódź się z tym biedaku. Gry są dla zabawy, a granie na poważnie wymaga porzucenia pracy i życia, żeby nawalać 8-10 godzin dziennie....
Przypominasz mi dzieci LoLostrady: "Jestem jednym z najlepszych graczy na świecie, ale siedzę w bronzie bo zawsze mi dobiera noob team"...

ocenił(a) grę na 9
UPADLY_WIDZ

Btw. jestem pro bo mam 15 winów i tylko 1 przegraną?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/DeGreZet/detailedstats/385894575/1/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones