PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 071
ocen
7,4 10 1 8071
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Ze względu iż pierwsza misja jak zawsze okazała się najlepszą.Nie była tak uciążliwa jak
reszta misji,była dynamiczna,nie była naciągana,sporo się działo i przypominała ona właśnie
niejakiego ,,Battlefielda''.Reszta misji wydaje się być robiona na siłę oraz pomimo paru
nowych pomysłów misje te wypadają średnio.Zero charakterystycznych postaci,które miały
miejsce w poprzednich częściach.Graficznie battlefield 4 wygląda na prawdę nieźle.Tutaj się
nie przyczepię,chociaż częsty brak tektur podczas interakcji naszych sprzymierzeńców jest
poniżej krytyki.Jednym z największych minusów battlefielda jest długość kampanii.Niby misje
wypadają średnio lecz jak dla mnie twórcy powinni nieco mniej stawiać na rozgrywkę w sieci a
trochę bardziej na rozgrywkę jednoosobową,która jak zawsze dla mnie wypada lepiej.Pomimo
iż kampania jest średnich lotów to nie grało mi się wcale przesadnie źle.

ocenił(a) grę na 8
JackRobertkokos

niestety singiel to tylko dodatek do multi

ocenił(a) grę na 6
vince25xx

Wiem i to jest właśnie nieco złe podejście twórców w celu robienia gier.

JackRobertkokos

nie złe a nowoczesne :D polecam kampanie crysis 3 naprawdę fajna widowiskowa ;)

ocenił(a) grę na 6
Dwastir99

Dzięki,ale kampanie Crysisa 3 jak i reszty jego części mam już za sobą.Przyznam iż kampania w Crysisie zawsze była jak dla mnie na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones