PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 071
ocen
7,4 10 1 8071
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Jak wyżej. Konieczny mikrofon. Mam przegrane ok. 1500 godzin we wszystkie gry z serii.

ocenił(a) grę na 7
LordOfTravel

to masz wyjęte z życia 62 dni. to mówią na to - uzależnienie.. :P

cyklonos

czy ja wiem czy uzależnienie. 62 dni grania w życiu człowieka, który żyje już około 20 lat czyli 7320 dni to tylko 0,8 procenta życia, to co to jest...

ocenił(a) grę na 7
5476

to masz w zaokrągleniu 1 %, zapewne już dobił do niego:P poza tym to są najciekawsze lata życia młodość.. i w ogóle ehh .. szkoda tyle czasu tracić przed monitorem.. nic do tego nie mam ale poważnie szkoda tyle życia..

cyklonos

Dla niektórych to nie jest szkoda czasu tylko jedna z lepszych form spędzania wolnego czasu

ocenił(a) grę na 8
5476

Granie w gry to nie jedyne z moich zainteresowań, pasji albo jak kto woli uzależnień. Mam 30 lat, nie 20, i odwiedziłem już ponad 30 krajów na 4 kontynentach (stąd mój nick). Poza tym jeżdżę na longboardach, które zabieram ze sobą wszędzie, gram na gitarze, piszę piosenki i opowiadania z podróży, kręcę filmy itp. itd., ale co taki ignorant typu cyklonos miałby o tym wiedzieć. Telewizji nie oglądam już w ogóle od 11/9/2001, telewizor wymieniłem na projektor, a jak obejrzę 1 film na tydzień to i tak dobrze, bo mniej więcej od tego samego czasu mnie po prostu nie bawią. Większość to ogrzewane kotlety albo poziom dla gimnazjalistów. Więc tak, gram też w gry, właściwie w moje ulubione 3 tytuły, a najwięcej z tych 1500 godzin przegrałem siedząc w Irlandii pół roku na socjalu, bo pogoda na deskę nie dopisywała albo nie mogłem na dłużej wyjechać, bo musiałem co tydzień latać na pocztę po 200 euro. Tak więc nadal POSZUKUJĘ INŻYNIERA i gwarantuję częste pierwsze miejsca na serwerach.

LordOfTravel

ej kolego po jaką cholerę ty się tłumaczysz , każdy robi to co lubi ty lubisz grać a inni wolą prowokować pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 7
SeBo47

nikt tutaj nikogo nie prowokuje człowieku. oprzytomniej.

ocenił(a) grę na 7
LordOfTravel

Chłopie ale ja nic do Ciebie nie mam :/ jak widzisz w moich postach do Ciebie nie było żadnej złości/agresji itp. nie rozumiem skąd to oburzenie typu

"co taki ignorant typu cyklonos miałby o tym wiedzieć" porostu ilość godzin jaką zobaczyłem wywarła na mnie ogromne wrażenie nie pomijając tego iż to jest naprawdę mnoga ilość czasu spędzona przed monitorem. itp. lecz mój post nie miał na celu spaprać komuś jego temat. zresztą jakbym miał czas tak często siedzieć przed PC to chętnie bym starał się dołączyć i grać. lecz biegam ze snajperką , bynajmniej w czwórce tak zacząłem :)
jaki masz nick na origin?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones