PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 069
ocen
7,4 10 1 8069
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Witam wszystkich, ja właśnie przeszedłem BF4. Po pierwsze muszę zaznaczyć że to moje
pierwsze podejście do strzelanek militarnych od czasów COD4:MW! I jeden z wniosków jakie
wyniosłem to że... "już mi się znudziło!", chociaż grałem w zasadzie pierwszy raz. Osobiście się
totalnie zawiodłem. Fakt - animacje i grafika wbijają w fotel, ale na tym się kończy... Cała
mechanika gry jest taka sama - snajperowanie do ukrywających się po kątach przeciwników na
szerokim polu pokrytym zgliszczami, albo wysadzanie czołgu z RPG. To w zasadzie całe
streszczenie gry. Co najbardziej może żenować - grę przeszedłem... w jedno popołudnie, ale już
w połowie czułem się znudzony, ciągle to samo, wszystko przewidywalne, no i oczywiście - jeśli
jesteś na mości to nastaw się na to że albo się zawali, albo coś wybuchnie i oczywiście wszyscy
wpadniecie do wody. No.. i oczywiście wszyscy przeżyjecie. I tak w kółko. Niestety, ale poziom gier
podobnie jak filmów - pikuje w dół z niewyobrażalną szybkością skupiając się na efekciarstwie, a
nie na grywalności, rozrywce etc etc etc. Szkoda.

TheJungle

Gra robiona pod multiplayer i tam jest 100% frajdy z gry. Mam już przegrane niecałe 200 godzin. Pamiętam że gracze głosowali w ankiecie że 80% ma gdzieś single player a oni i tak wcisnęli to na siłę, nie wiem po co. Nie ukończyłbym singla gdyby nie to że odblokowywał się karabin M249 jeśli poświęciłeś murzyna na końcu :P Ogień zaporowy musi być !! Tylko szkoda że musiałem przechodzić przez tą katorgę kampanię. To co napisałeś to w 100% prawda, ale w rozgrywce wieloosobowej gdzie po mapie ganiają 64 osoby w czołgach, myśliwcach, helikopterach a większość rzeczy można rozwalić - zabawa jest wyyyyśmienita. Szczególnie jak odwali się jakaś soczystą akcję w stylu rambo :)

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Ja dopiero po 200h gry kapłem się że trzeba kampanie ukończyć aby odblokować jakieś pierdoły :) multi wymiata , szczególnie jak masz passe i zabijasz z 20 z rzędu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones