PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 068
ocen
7,4 10 1 8068
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

toż to jest ...no ..aż strach opisać ? co ja czuje ? zażenowanie ? strach ? ze tak można zepsuć już
gówno ? boże to coś ma się niby z codem mierzyc ? bądz my poważni. TO JEST SYF ! multi może i
ciut lepszy , chodz w bf 3 mutli był beznadziejny. Ja nie mam pojecia czym wy się tutaj
podniecacie ? znowu jak co roku dostęnie to gównieko bęcki od coda. Cod przynajmniej nie
udaje to czym nie jest. Tutaj mamy genialny single player , który co roku stoi na znacznie wyższym
poziomie ...muli również mi podchodzi bardziej to z coda...szybko i efektownie...Strach to napisaać
ale wychodzi na to ze cod będzie bardziej świeższy od tego balteshita 4 hahhahahah

ocenił(a) grę na 8
mateuszz27

Pachniesz mi fanboyem CODa, ja uwielbiam obydwie produkcje, sagę MW oraz Battlefieldy od B2, w jednym się zgodzę single player w czwórce to żenada, zero klimatu nic!W trórjce byl o niebo lepszy a warto dodać że w trójcę był slaby, a co do multi to cóż, w dniu premiery czyli dzisiaj nie jestem w stanie zagrać żadnej mapy nonstop

Shade83

jedno mnie ciekawi ,,dlaczego im tak zależy na tej grafice ? przeciez mają odpowiednią oprawę graficzną ! niech zajmą się błędami , fellingiem strzelania ! lepszą fabuła,,,niech zostawią w spokoju już tą grafikę...dla mnie mogę jej teraz wcale nie zmianiać tylko niech pozmieniają gameplay i napewno lepiej na tym wyjdą.

ocenił(a) grę na 8
mateuszz27

Co do feelingu strzelania to B4 nie ma sobie równych, każda broń zachowuje się inaczej, odgłosy są na najwższym mozliwym poziomie, w COD każda broń pierdzi tak samo i tutaj Battlefieldy miażdzą Call of duty na pełnej linii, taka prawda.

Shade83

a mi się strzela koszmarnie,, o single player nie wspominając ; ) i widzę ze ze mną dużo osób się zgadzaa jak patrze na rózne fora.

ocenił(a) grę na 8
mateuszz27

Napiszę tak, zapewne grałes dużo w COD i w B3 w multi, w B4 strzela się trudniej i tyle, feeling jest bliższy B2 więc dla wielu ludzi to bariera nie do przejścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones