PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 069
ocen
7,4 10 1 8069
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

jeszcze nie mam ps4 i dlatego pytam , mam takie szybkie pytanie ile płaciliście za online pass czy w ogóle trzeba
płacić . proszę o odpowiedzi z góry dziękuję

ocenił(a) grę na 7
SeBo47

ja PS4 mam od dnia premiery (udało mi się po "ciężkich bojach na łokcie i biegu do kasy kupić ją w krakowskim M1) ale Battlefielda i Call of duty kupilem w wersji PCtowej - raz bo taniej (połowa ceny) dwa - w FFP nie da sie po prostu grać padem - przynajmniej ja nie jestem w stanie.
PS. z tego co widziałem u kolegi - wygląda bardzo podobnie jak na moim PC w High detalach

RogerVerbalKint

no trochę te gierki są drogie ale ja myślę że za pół roku ceny spadną i konsole będą normalnie na półkach , a jak konsola działa masz jakieś ciekawe tytuły .

SeBo47

i kupowałeś online pass ???

ocenił(a) grę na 7
SeBo47

Póki co nie kupowalem żadnego online passa - bo trybu multiplayer generalnie nie trawię - podstawą w FFP jest dla mnie epicka, dobrze zrobiona kampania, w multi gram generlanie b. rzadko, jak już zupełnie nie mam co zrobić z czasem. Czy kiedyś wykupię ? Nie wiem może jak młody będzie gimbusem i zacznie pogrywać z kolegami z klasy...

ocenił(a) grę na 7
SeBo47

Konsola działa świetnie i świetnie się prezentuje. Kupiłem ją jednak głównie dla mojego 8 letniego synka - z gierek ma nową FIFĘ (czy dobra ? nie mnie oceniać, bo nie znoszę piłki nożnej - mały pogrywa sam lub z moją żoną...wizualnie owszem prezentuje się świetnie), Need for speed - w to akurat z chęcią pograłem, choć i tu PC ma przewagę, bo mam do niego podpinaną kierownicę Logitecha, do PS4 na razie nie ma tego gadżetu, a jak sie pokaże na pewno będzie koszmarnie drogi, mody dostał jeszcze Lego Marvel superheroes (troszke z nim pociupalem w co-opie, ale to gierka zdecydowanie infantylna), pod choinkę dostanie jeszcze Knacka (gierka ma fatalne recenzje, ale pograł trochę w media markcie na ekspozycyjnej PS4 i był zachwycony - powiedział że to najlepsza gierka w jaką w ogóle grał...(jestem trochę zaskoczony bo pozwoliłem mu przejść wszystkie 3 Batmany z serii Arkham, pomimo że od 16 lat, zaś razem przeszliśmy Diablo 3) z drugiej strony graficznie to faktycznie fajerwerk...Sobie kupiłem tylko KillZone Shadowfall - zacząłem, ale jak na razie mam spore problemy z przestaiwieniem sie na pada, w związku z czym najpierw skończę kampanie Battlefielda 4 i Call of duty Ghosts na kompie, co przy dostępnej mi ilości wolnego czasu zajmie mi pewnie parę tygodni...Potem wezme sie za Killzone, jak mnie młody konsoli dopuści, bo z uwagi na podżynanie gardeł wspólna gra na razie odpada...

ocenił(a) grę na 5
RogerVerbalKint

dla mnie lepiej się gra padem ale myszką też lubię, lecz jest to tylko kwestia przyzwyczajenia, mógłbyś się przyzwyczaić

ocenił(a) grę na 8
SeBo47

Co prawda odpowiem po miesiącu... ale jednak. Za Season Pass zapłaciłem 199 zł. Gierka wygląda świtnie - 60 klatek na sekundę w 1080p (Xbox One - 720).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones