PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713170}
6,2 2 307
ocen
6,2 10 1 2307
Battlefield Hardline
powrót do forum gry Battlefield Hardline

Słabizna

ocenił(a) grę na 3

Właśnie skończyłem przechodzić kampanie. Strzelanie jest zrobione bardzo dobrze - daje przyjemność, jest sporo broni, które można ulepszać, podzielenie gry na epizody w stylu odcinków serialu też daje radę, grafika całkiem spoko. Ale mimo to cała gra jest strasznie słaba, fabuła mizerna, etapy za kierownicą samochodu to tragedia (zero przyjemności z gry, widać że wplecione na siłę), mapy malutkie, system skradania połączony z aresztowaniami jest beznadziejny (można olać skradanie, wszystkich wystrzelać nawet w misjach gdzie nie ma to fabularnie sensu). Generalnie jest więcej oglądania niż grania. Nie wiem jak multi bo nie mam ochoty sprawdzać. Nie polecam.

ocenił(a) grę na 4
Russel78

Zabrałem się za to na chwilę aby zobaczyć grę, którą celowo ominąłem widząc betę. Właściwie to mnie zaskoczyła, nie spodziewałem się aż takiego gniota.
Już pomijając naiwność fabuły, monotonię i system skradania, to najbardziej razi w oczy liniowość. Z początku chciałem aresztować wszystkich poszukiwanych i znaleźć wszystkie dowody, ale zrobienie tego przy jednym przejściu wymaga sporo szczęścia. Wchodzę do pomieszczenia, widzę walizkę i dowód. Podrzucam telefon do walizki i... cutscenka, po której nie mogę wrócić i zrobić już fotki dowodu. Podobnie w innej misji wszedłem do magazynu wiedząc, że przed innym wejściem jest poszukiwany do aresztowania. O ja naiwny, chciałem wyjść i go aresztować. Niestety po cutscence już nie było opcji odwrotu, a wyjście skutkowało zakończeniem misji mimo, że on nadal sobie tam stał. Trzeba wszystko znać aby w odpowiednim momencie zbierać dowody i aresztować, inaczej przejdziesz przez złe drzwi i po robocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones