Bayonetta

2009
7,6 893
oceny
7,6 10 1 893
293
chce zagrać
powrót do forum gry Bayonetta
  • pharaoh1 ocenił(a) tę grę na: 9

szkoda słow , komentarz ma odstraszac od tego badziewia

• robercik829 ocenił(a) tę grę na: 8

pharaoh1 Przeszedłeś grę do końca ? bo dla mnie jest to jeden z najleprzych slasherów w jakie do tej pory zagrałem ,na początku się zraziłem do japońskiego stylu i haosu na ekranie ,ale z biegiem czasu gra mnie bardzo wciągneła .Widowiskowość i liczba ciosów wymiata .

robercik829 za nic na swiecie nie jestem w stanie wrocic do tego badziewia :) Juz predzej odpale stare commodore 64 i bede krecil srubokretem niz wlacze bayonette. Moje najbardziej pokrecone sny maja mniej nonsensow niz te japonskie mangowe surreale zwane dowcipne komputerowa rozrywka :)

• robercik829 ocenił(a) tę grę na: 8

pharaoh1 No widzisz zdania są podzielone są ludzie co kochają bayonette i są co nienawidzą ,ale na pewno jest to orginalna gra i inna od większości komercyjnych chłamów :)

robercik829 orginalnosci jej nie odmawiam :)

robercik829 zmieniam zdanie , swietna gra

• pawelecki96 ocenił(a) tę grę na: 9

pharaoh1 Gra miała być pokręcona i dynamiczna, a tego chyba jej nie odmówisz ;) Jak dla mnie to świetny slasher, jedynie seria God of War jest lepsza.

• pharaoh1 Doskonały slasher pod praktycznie każdym względem, ale faktem jest, że taki pokręcony klimat nie każdemu może przypaść do gustu. Wielka szkoda, że kolejna część ma być tylko na jednej platformie...