PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

ARCYDZIEŁO !

ocenił(a) grę na 10

Już dawno żadna gra mnie tak nie oczarowała. Muzyka, fabuła, postacie, klimat gry po prostu cudo! 10/10 !

bargi

Zgadzam się, genialna gra!

ocenił(a) grę na 9
bargi

I takie rzeczy powinno się produkować, a nie uciekać się do coraz większego ucegłowienia przekazu i wartości.

bargi

Jak dla mnie również świetna, ale mogłaby być trochę trudniejsza jeśli chodzi o sterowanie czy celowanie.

bargi

zgadzam się gra po prostu fantastyczna, zawiera wszystko co powinna mieć dobra gra!!

ocenił(a) grę na 9
bargi

Ja przyznam, że na początku gry byłam znudzona i zawiedziona jej łatwością, ale z czasem ta historia mnie oczarowała i zrozumiałam, że to ona jest jej głównym atutem. No i miałam co robić w trakcie choroby, przeszłam ją w półtora dnia i trochę teraz żałuję, że jej sobie nie dawkowałam :)

aniawu

Gra ma 24 zakończenia. Więc za jakiś czas możesz sięgnąć po nią znowu ;]

SensitiveBeing

Między innymi z powodu aż tylu zakończeń napewno wrócę do niej znowu, ale nie przeszkadzała Wam mimo wszystko zbyt mała interaktywność w niektórych momentach? Gra niby ma te 24 zakończenia, ale wszystkie są bardzo do siebie podobne. W kilku kluczowych momentach czasami mi brakowało 'suwerenności'. No ale może to tylko ja ;) Mimo wszystko gra, historia, muzyka, wszystko jest rewelacyjne i na 10/10 zasługuje.

ocenił(a) grę na 10
bargi

Zgadzam się, ta gra strasznie przypadła mi do gustu. Jak dla mnie nie ma lepszej gry. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones