PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 979
ocen
8,0 10 1 9979
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Bezdomna

ocenił(a) grę na 8

Nie wiem czy mi to umknęło w trakcie gry, ale czy został wyjaśniony aspekt bezdomności Jodie, to jak trafiła na ulicę? Btw. moim zdaniem najlepszy epizod z gry.

ocenił(a) grę na 5
kopulator2000

Wiele jest podobnych niedopowiedzeń, niestety za dużo. Jak na moje Jodie została bezdomną po tej ucieczce z pociągu, choć całą ta akcja również została przedzielona innymi rozdziałami i sam już nie wiem, czy ona tylko raz w ciągu gry uciekała przed CIA, czy też więcej razy.

laxman

Pierwszy raz Jodie uciekła, kiedy dowiedziała się, że CIA nią manipulowało (skok z helikoptera i ucieczka pociągiem). Jakiś czas po tej akcji trafia na ulicę, gdzie po pewnych perypetiach zostaje pobita (wpada w śpiączkę) i trafia do szpitala (spędza tam chyba 3 miesiące). CIA ją jednak odnajduje, a Jodie ucieka po raz drugi. W trakcie ucieczki zatrzymuje ja policjant i zawozi na posterunek, na którym potem robi rozróbę (cały rozdział to cutscenka). Ucieka po raz trzeci. Potem spotyka jak gdyby nigdy nic z Colem i rozmawia o matce.

laxman

W sumie to trzy - raz po tym, jak wyskoczyła z helikoptera i uciekała pociągiem (tuż po tym stała się zresztą bezdomna), raz po tym, jak trafiła do szpitala po przyjęciu na głowę ciosu kijem bejsbolowym i raz po tym, jak została "zgarnięta" przez szeryfa i uciekła z osaczonego przez SWAT niewielkiego komisariatu. Za czwartym razem (już po tym, jak odwiedziła Nawaho), gdy zgarnięto ją spod sali zajmowanej przez jej matkę, poszła już na układ.

ocenił(a) grę na 5
Evangarden

Kurde, wieszw czym jest problem? Ta fabuła jest zbyt skompikowana do ogarnięcia, ale nie z powodu jej rzeczywistych meandrów, ale w wyniku bezmózgowej achronologii. Jeśli to miało wzbudzić w graczach imołszyns, to się udało - ale te negatywne

laxman

To dlatego, że Jodie po wstrzyknięciu jej niewielkiej dawki neurotoksyny ma problemy z pamięcią (wychodzi to na jaw dopiero pod koniec gry, jeśli wybierze życie, gdy siedzi w tej górskiej chatce) i nie wie, co było wcześniej, a co później - inna sprawa, że to strasznie naciągany powód, bo poszczególne wspomnienia pamięta co do najmniejszego szczegółu, a miesza także wspomnienia z lat dziecięcych i nastoletnich. Cage chciał zrobić "Memento", a wyszło mu "Pulp Fiction", gdzie brak chronologii był tylko niepotrzebnym bajerem. Jak już tak bardzo chciał, mógł wymieszać epizody z lat dorosłych i dziecięcych (ale chronologicznie, coś jak w "Max Payne 3", gdzie są 2 lub 3 rozdziały z New Jersey).

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

to chyba celowy zabieg- etapy dziecięce były nieco spokojniejsze niż te dorosłe.

ocenił(a) grę na 9
kopulator2000

Z kolejnością wg gry jest tak (wzięte z beyond wiki):
Misja- pod koniec wyskakuje z helikoptera, co CIA uznaje za zdradę i rozpoczyna pościg
Ścigana- misja z pociągiem, ucieczka na motorze, zostaje złapana, z pomocą Aidena ucieka. Informuje dowódcę SWAT, zeby dali jej spokój, bo inaczej ich wszystkich zabije
Bezdomna- Po pożarze, Jodie zapada w śpiączke- albo przez zatrucie dymem (ratuje ją Stan), albo po wyskoczeniu z okna. Trwa w niej kilka miesięcy, po czym odnajduje ją CIA a Jodie znowu ucieka.
Rozłam- tu scenka na posterunku, Jodie zabija członków SWAT
Navaho- czyli rozdział z indianami
Te rozdziały dzieją się w ciągu roku, Jodie ma wtedy 21-22 lata.

Starzy przyjaciele/Norah- dwa lata później (czyli jodie ma 24 lata), po tym jak spotyka się z Colem, później zostaje złapana po spotkaniu z matką, Nathan informuje ją, że CIA tak naprawdę cały czas miało ją na oku, tylko obserwowali ją aby, zobaczyć jak będzie się zachowywać. Złapali ją i w zamian za wyczyszczenie akt, poprosili ją o pomoc z drugim Kondensatorem. (Ukryty smok). Więc okres ucieczki Jodie obejmuje 3 lata.

ocenił(a) grę na 8
kopulator2000

Bo ukrywała sie przez policją i CIA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones