PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 932
oceny
8,0 10 1 9932
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Życie czy Zaświaty ?
Ja wybrałam zaświaty trudno było mi się rozstać z Aidenem.
Myślę, że bede grać jeszcze raz bo jestem ciekawa jak to jest po wybraniu życia.

Nie spoilerujcie za bardzo ;d

ocenił(a) grę na 10
kladynagadyna

Ja wybrałam życie, nie mogłam rozstać się z Ryanem. Poza tym miałam happy end, nie chce spoilerować wiec nic więcej nie powiem ;)

ocenił(a) grę na 9
Dwaynii

pomyłka :P

kladynagadyna

Też wybrałam życie :) i także nie mogłam rozstać się z Rayanem

kladynagadyna

I to i to, gre już zaliczyłem 2 razy więc widziałem wszystkie zakończenia :)

kladynagadyna

Agent Frajer oczywiście

ocenił(a) grę na 8
kladynagadyna

Ja zrobiłem wszystkie 24 bo tyle trzeba zobaczyć zeby zdobyć platynowy pucharek

ocenił(a) grę na 9
kunarski

Myslalam, że wiecej jest zakonczeń, ja narazie mam z 10 zrobionych, tez własnie pracuje na temat platyny xd

puma1775

Kobieta wbijająca platynę?! Rozumiem że tak Cię gra wciągnęła ;]

Najbardziej uciążliwym osiągnięciem do zdobycia platyny wydaje mi się ukończenie gry w trybie dla dwóch graczy czyt. gra na dwa pady (opcjonalnie pad + tel z odpowiednią aplikacją).

Za pierwszym razem wybrałem życiem gdyż niemal wszyscy przeżyli...Zakończenie z Ryanem, dokładnie końcówka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Niestety za pierwszym razem kogoś uśmierciłem, więc do 100% muszę przejść grę jeszcze dwa razy (kończę opcję z uśmierceniem wszystkich).

ocenił(a) grę na 9
SensitiveBeing

Oczywiście ze mnie wciągnęła :) od producentow heavy raina xd gdzie o dziwo tez mam platynę :) ale odłożyłam na pozniej beyond bo mam injustice (promo na storze )
Ja tez wybrałam życie za pierwszym razem i ryana xd ale wachalam sie jeszcze nad środa

puma1775

Ciekaw jestem czy wybrał ktoś Indianina, nieciekawy, ponury typ. Chociaż Ryan w misji z "dyktatorem" też pojechał po bandzie, ale zrobił oczy kota ze Shreka to się wybaczyło xD
Pogratulować platynki, ja wbijam dopiero pierwszą.
Po przejściu Beyond postanowiłem zakupić właśnie Heavy Rain, jakoś zacząłem ufać Quantic Dream ;] Obawiam się tylko sterowania movem, czy jest to wygodne.
Co oceniasz wyżej Heavy Rain, czy Beyond? Nie ma remisów :p

ocenił(a) grę na 9
SensitiveBeing

Wiesz do sterowania movem da sie przyzwyczaic, pozyczyłam od kumpla killzone z pistoletem i było elegancko.
A dziękuję wo dopiero pierwsza to jeszcze szereg wyzwań dla Ciebie :) Obys sie nie zniechęcił, bo w niektórych grach trzeba sie nameczyć (beyond, heavy, assassin, tomb rider. itd) ale warto ujrzec platynke :)
Wolę beyonda, heavy dla mnie przynajmniej, czasami przynudzał. A może przez to ze w heavy grałam dawno.
Napisz jak Ci sie podoba jak bd grał :)

puma1775

Move w takim Sports Champions 1,2, czy The Fight: Lights Out sprawdza się wyśmienicie, ale już w takiej Daturze kiepsko (pomysł ciekawy, sterowanie słabiutkie, zwłaszcza pomysł na drugą różdżkę). Na logikę w shooterach powinien się sprawdzać, nie grałem, wierzę na słowo.

W tych grach co wymieniłaś wbiłaś już platynę? ;o
Dzięki za zmotywowanie.
Jak dorwę Heavy Rain tak też zrobię ;]

ocenił(a) grę na 9
SensitiveBeing

W ac i tomb riderze nie nie mam na multi nie chce mi sie grac xd a tam iles tam pozomow trzeba wbic, ale tak rezte trofeow mam ;)

ocenił(a) grę na 5
SensitiveBeing

Ryan to raczj tlyko jedno oko kocie mógł zrobić...

laxman

U mnie cieszył się do końca obrazem w 3D.

ocenił(a) grę na 5
SensitiveBeing

Przyznaję, że wybór z przesłuchania (mówić czy nie mówić) to jedna z najlepszych scen. Czułem rzeczywisty żal do siebie. Szkoda, ze ich tak mało.

ocenił(a) grę na 8
SensitiveBeing

Jakaś youtuberka wybrała Indianina, ale nie pamiętam, która dokładniej... Chyba Niezapominajka.

ocenił(a) grę na 10
SensitiveBeing

Skończyłem Heavy Rain na 100% i myslałem że w nic równie pięknego nie zagram a tu..BEYOND..jeśli nie ma remi sów to wybieram BEYOND - chyba bardziej dojrzały psychologicznie niż HR ciężko je porównać..oba są niepowtarzalne..

klytus

Beyonda scalakowałem po długiej przerwie. Warto było zobaczyć wszystkie zakończenia. Co prawda większość to wariacje jednego zakończenia z pewnymi "dodatkowymi scenami", ale jest kilka całkiem odmiennych zakończeń.

Heavy Rain na padzie ogrywałeś czy na move? Sterowanie oceniasz na +, czy jako bolączkę tego tytułu?

ocenił(a) grę na 10
SensitiveBeing

Na padzie move'a nie posiadam

ocenił(a) grę na 10
kunarski

Ja też będę tyle robił..a dzisiaj pierwszy wybór..BEYOND :)

ocenił(a) grę na 4
klytus

i co? udało się?

ocenił(a) grę na 10
Boskigrom

Platyna wpadła już daaaawno temu

ocenił(a) grę na 10
kladynagadyna

Życie i samotnośc :D

ocenił(a) grę na 8
kladynagadyna

Ja wybrałam życie i Rayan'a, chociaż wahałam się nad Jay'em :)
Ogólnie, od czasów "Randki" zaczęłam lubić Rayan'a, choć na początku wydawał mi się strasznym dupkiem.

kladynagadyna

życie i Ryan, chociaż miałam poważny dylemat między nim a Zoey i resztą ekipy bezdomnych ;)

ocenił(a) grę na 10
kladynagadyna

Wybrałam życie i RYANA, za bardzo go kochałam, ale płakałam za Aidenem ;-;

ocenił(a) grę na 8
Allx17

Przecież aiden wrócił.. Na samym końcu epilogu przed jwj wizja przyszłości daje boharerce znać że jest przy niej

ocenił(a) grę na 8
kladynagadyna

Wybrałam życie i Rayan'a, choć Jay'a też bardzo polubiłam ;))
Jedyne czego bardzo żałowałam to brak Aidena - a teraz przechodzę grę drugi raz i staram się uratować jak najwięcej żyć żeby móc zobaczyć jego twarz :)

kladynagadyna

Mimo czynów, jakich dokonał Ryan, to on i tak kochał Jodie.
Byłoby mi go trochę żal, więc Ryan, chociaż samotność z dala od krzywd byłaby też dobrym rozwiązaniem.

kladynagadyna

Życie. To była okazja aby Jodie mogła się urodzić po raz drugi i żyć bez ciągłych badań. :)

ocenił(a) grę na 10
kladynagadyna

Wybrałem życie i Zoey :) SPOILER! Minus - brak Aidena, ale nie przeszkadza mi to za bardzo.To zakończenie najbardziej do mnie przemówiło. Chciałbym 2 część...

ocenił(a) grę na 9
kladynagadyna

Ja wybrałem życie i samotność, bo tylko Ryan mi zginął, bo na QTE nie wyrobiłem (ograłem dopiero wczoraj na PS4). W sumie zakończenia dziwne. Najpierw chce normalnego życia, zakochać się i zestarzeć, a w samotności mówi właśnie, ze to nie dla niej i dziwi się, dlaczego ludzie tak za tym tęsknią. Ogólnie o zakończeniach BTS można by wiele napisać, zależy jak na nie popatrzymy. A Ryan? Dla Jodie za stary (13 lat starszy) a poza tym to dupek i lowelas :D

ocenił(a) grę na 8
kladynagadyna

Moje zakończenie: Jodie postanawia zostać w świecie materialnym. Związek z Ryen'em.

kladynagadyna

Trochę czasu minęło ale dopiero zgarnęłam grę z braku innych itd.
Wybrałam Jaya. Ktoś napisał, że gburowaty - bardzo dobrze. Ale był ciekawy, żył skromnie, z pasją. Ryan zginął w moim przypadku i chociaż trochę żal, to i tak nie chciałabym go wybrać no bo mi nie przypadł.
No i musiałam się gdzieś tym podzielić xD

ocenił(a) grę na 7
MonikaFromComton

Gdzie niby zginął i w jaki sposób ?

lukasz121246

Prawie ma końcu, kiedy Judy szła do tego czarnego słońca, Dawkins się z nim szarpał i wystrzeliła broń.

kladynagadyna

Zdecydowanie zaświaty. :)

ocenił(a) grę na 4
kladynagadyna

ja wybrałem usunięcie gry i sprzedaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones