PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Dylemat

ocenił(a) grę na 9

Tak się zastanawiam i chyba specjalnie dla tej gry zdecyduje się zainwestować w PS3... Fabuła,
klimat, oprawa, wszystko prezentuje się znakomicie, zapowiada się nawet lepiej niż Heavy Rain.
No i przede wszystkim Ellen w roli głównej. Nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić, ale mam do
niej wielką słabość :) Nie jest przecież typem sexbomby a jednak ma w sobie to coś... W Beyond
Two Souls świetnie się prezentuje. Np >>> Beyond: Two Souls - 35 Min footage 720p HD
(wpiszcie na YT, bo linków wstawiać nie mogę) . W tej czapeczce wygląda po prostu rewelacyjnie
:>

ocenił(a) grę na 9
eclipticc

Witam w klubie .... boże jakaś porażka .... Ale ja chyba znajdę lepsze rozwiązanie :P popytam znajomych :P i sobie pożyczę ;D

ocenił(a) grę na 8
eclipticc

Może lepiej kupić PS4? W gry z PS3 (w tym Beyond) pograsz, poprzez kupienie ich z PS store, a konsola ma mieć premierę w październiku (czyli tak jak Beyond). Dodatkowo będziesz mógł pograć w nową grę Quantic Dream (twórcy min. HR i Beyond), w którą na PS3 już raczej nie pograsz.
h ttp://www.ps3site.pl/quantic-dream-pracuje-nad-gra-na-ps4-od-polowy-2012-roku/14 9732#more-149732
h ttp://www.ps3site.pl/nastepna-gra-quantic-dream-skorzysta-z-pomocy-zawodowych-sc enarzystow-filmowych/150707#more-150707
(usuń spację po "h" w linkach)

ocenił(a) grę na 9
BeniNpl

Dzięki za info. Faktycznie w sytuacji gdy PS4 na horyzoncie - inwestycja w starszy model nie miałaby sensu skoro gra odpali bez problemu na PS4. No cóż, decyzji jeszcze nie podjąłem bo wiadomo, że wydatek niemały, ale jakoś pokombinować będzie trzeba, albo raty, albo wziąć ze znajomymi do spółki.

ocenił(a) grę na 6
eclipticc

Gra wyjdzie tylko na PS3.

ocenił(a) grę na 6
eclipticc

Nie będzie wstecznej kompatybilności między PS4 a PS3 (tak samo jak na PS3 z grami z PS2) - w związku z tym nie zagrasz na PS4 w gry z PS3. Z czasem pojawię się pewnie retro-edycje (jak ma miejsce teraz - gry z ps2 na ps3) - ale nie nastąpi to szybko. Sony na dzień dobry zajmie się reklamą i produkcją nowych gier na nową konsolę, a nie przenoszenie gier z poprzedniej generacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones