PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Wkurza mnie to , że wiele osób wypowiada się o grze a tak naprawdę przeszli ją tylko raz albo grali w demo.

ocenił(a) grę na 6
ow5

Sam David Cage zaleca "zagranie" w Beyond: Two Souls tylko raz, więc nie wiem co cię wkurza. Fragment wywiadu: http://www.gram.pl/news/2012/08/25/david-cage-zacheca-w-beyond-two-souls-zagrajc ie-tylko-raz.shtml
A poza tym to widziałem wszystkie zakończenia i nie sądzę by różne zakończenia miały wpływ na ogólną ocenę gry.

ocenił(a) grę na 9
sebogothic

Zgadzam się ale denerwuje mnie jak ktoś gada, że gra przeszła się mu sama i nie miał żadnego wyboru.

sebogothic

Cytat z komentarzy: "No tak, nie patrzcie na inne zakończenia, ale i tak damy wam achievement za zobaczenie wszystkich zakończeń". Nuff said.

ocenił(a) grę na 6
ow5

Ja przeszedłem ją 2 razy, na jak najróżniejsze sposoby. Wszelkie narzekania są tutaj jak najbardziej uzasadnione. Wybory i sytuacje zagrożenia to iluzja. Wybory są bez znaczenia (z małymi wyjątkami), a sekwencje QTE można se obejrzeć bez dotykania pada, bo nawet jak wszystko zawalisz, i tak przejdziesz dalej. Czasem to nawet skracało czas gry. Starałem się jak mogłem, żeby zabić Jodie, ale jest to możliwe dopiero pod koniec. Zakończeń naliczyłem 7 (może jest ich więcej, nie wiem), ale rozstrzygają się dopiero w ostatnim rozdziale. Nie znaczy to, że to zła gra. Po prostu różni się od poprzednich produkcji Quantic Dream (najbliżej jej do Fahrenheita).

ocenił(a) grę na 10
ow5

Dokładnie masz racje w Polsce pojawiło się demo a następnego dnia lub nawet tego samego już recenzje gry której w Polsce na półkach w sklepie nie ma. W tej grze chodzi o fabułę a jak można ją poznać grając tylko w demo;) Też mnie to wkurza.

ocenił(a) grę na 6
sega34

Tyle, że recenzje nie były napisane na podstawie dema... Recenzenci otrzymują swoje kopie na kilka dni lub nawet tygodni przed premierą po to by mogli zdążyć przejść grę i napisać recenzję.

ocenił(a) grę na 10
sebogothic

Masz racje zgoda pomylilem sie. Moze faktycznie otrzymali kopie moze faktycznie przeszli ta gre i zapewne tak bylo:)Jednak czytalem recenzje kogos kto powolywal sie jedynie na demo i wytykal jedynie bledy i minuay gry a czemu nikt nie potrafi dostrzec plusow ? I to mnie wkurzylo w tej recenzji gdzie ktos powolujr sir tylko na demo i pisze ze to kiepski prognostyk. Niczego nie mozna oceniac po okladce:)

ocenił(a) grę na 10
sega34

Ale z drugiej strony nikomu nie dogodzisz jedni ta gre kochaja a inni nigdy nie polubia:)

sega34

W takim razie to nie był recenzent...

ocenił(a) grę na 10
polskipolski

dokladnie ale za kogos takiego sie podaje:)

sebogothic

Jakbym słuchał recenzentów i krytyków to w większość gier bym nie zagrał a filmu to chyba zadnego bym nie obejrzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones