PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

BEYOND:TWO SOULS,HEAVY RAIN,THE LAST OF US,SERIA UNCHARTED,GOD OF WAR 3,INFAMOUS 1,2,GTA V .Wymieniałbym dalej ale tyle wystarczy:) Beyond dołączył do grona Wielkich tej generacji!!!!

hantos

GTA V jest tytułem multiplatformowym. Zapomniałeś za to o nadchodzącym, Gran Turismo 6. Co by nie było to ważna gra. Są jeszcze Killzone, Resistance i Motorstorm.

grzesiek811

wiem wiem w skrucie pisałem,nie zapomniałem .Dlatego dodałem potem że mógłbym wymieniać znacznie więcej:)

ocenił(a) grę na 6
hantos

Konsoli żadnej nie mam, jednak muszę przyznać, że jeśli o gry na wyłączność chodzi to PS3 bije na głowę X360.

sebogothic

No fakt.Miałem x360 zanim wyszedł ps3(dwa x360 zdąrzyły się spalić) potem grałem nieraz u kuzyna ale na ps3 jest znacznie więcej dobrych exów. Z x360 na pleju wziołbym tylko gears of war ,alan wake i forza motorsport.Więcej mi nie trza xklockowych gierek.A exy z ps3 można wypisywać i wypisywać:)

sebogothic

Broń panie za fanbojowość.Mam 33 lata i sie nie bawie w takie coś jak fanboyowanie.Po prostu gram na ps3(wcześniej ps2,psx,x360,pegasus,gamecube,n64,sega saturn,dreamcast,atari2600,amiga 500,atari 65xe,commodore 64)i na Pc.Ale niestety mimo tego że hula mi każda gra na full to wole po stokroćgraćna konsoli!!!A na blaszaka siadam przeważnie do gier do których mam sentyment

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones