PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

PS3/PS4

ocenił(a) grę na 10

Czy gra ma szanse na wyjście na PS4? W tej chwili mam XBOX360, a skoro nadchodzi nowa generacja mam zamiar przerzucić się na nową konsole. Stąd to pytanie, bardzo pomoże mi w wyborze tej następnej konsolki.

ocenił(a) grę na 10
Makoko

Z tego co kiedyś wyczytałam to gry które są na PS3 mają również działać normalnie na PS4.

ocenił(a) grę na 10
Sekta17

No jest to już jakaś pozytywna wiadomość, ale będzie to działać na zasadzie że mogę sobie kupić drogą elektroniczną, czy jak kupie w pudełku grę na PS3 to normalnie odpali z płyty?

Makoko

Ja też coś tam czytałem że aby mieć zniżke musisz wsadzić płyte od ps3 i kupić wersje elekroniczną i wtedy grasz normalnie płytą od ps3

karbaro

Na twoim miejscu wstrzymał bym się przynajmniej z pół roku, za rok rynek jak i ceny się ustabilizują może gry na ps3 spadną o połowe grałem w beyonda i musze ci powiedzieć że wygląda świetnie na ps3 dlatego nie ma sensu kupować dla niego konsoli poza tym gry na ps3 będą nadal wychodziły regularnie wiedz ja bym się wstrzymał

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Nad PS3 w ogóle się nie zastanawiałem, a konsolę nowej generacji nie wiem jeszcze czy PS4 czy XO zamierzam kupić gdzieś na wiosnę także czasu jest dużo.

Makoko

Xbox one nie będzie dostępny w polsce chyba że go sobie sprowadzisz z zagranicy ale tak czy inaczej odradzam XO jest 100 euro droższe ma 50 % mniej mocy graficznej niż ps4 ( przynajmniej tak piszą) no i będziesz miał problem z kupowaniem gier za to jeśli chodzi o ps4 ja się wstrzymam rok czy 2 rynek się ustabilizuje ceny pójdą w duł a i jeszcze jedno jeśli liczysz że beyond będzie na ps4 to musze cię rozczarować przypomniało mi się że to jest exkluziw ( sorry nie wiem jak to się pisze) tylko na ps3

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Xbox One w Polsce ma swoją premierę w marcu, pamiętaj że to 100 euro to cena kinecta, który moim zdaniem bije na głowę PS Move, tak czy siak jestem bliżej kupna PS4 po ostatnich informacjach dotyczących zestawu PS4+PS Vita

Makoko

Życze powodzenia i podjęcia słusznego wyboru

ocenił(a) grę na 6
Makoko

będzie można zagrać w tytuły z PS3 za pomocą tzw. "chmury". Zgodności na nośnikach nie będzie.

ocenił(a) grę na 7
Makoko

Czytałem wzmiankę na temat kompatybilności wstecznej będzie można te gry zakupić cyfrowo nie będzie ich w pudełkach. Lecz nie będzie można zagrać w tytuły exlusive którym jest Beyond.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones