PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 997
ocen
8,0 10 1 9997
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze
użytkownik usunięty
Witcher

Gra zapowiada się genialnie, grafika rewelacyjna a sądząc po klimacie będzie podobne sterowanie co w Heavy Rain. Na pewno duży plus to elementy rodem z FAHRENHEIT

ocenił(a) grę na 8
Witcher

Zapowiada się kolejny świetny ex od Sony. :]

Witcher

Musze ją mieć!!!! Grafika jest cudowna!

ocenił(a) grę na 9
Witcher

I będzie większy target - to już nie jest tylko dramat psychologiczny, jak Heavy Rain, tylko dramat psychologiczny pomieszany z filmem akcji, czyli już bardziej w stylu Fahrenheita.

nikike

Byleby nie przekombinowali jak w tamtym. W sumie w HR było sporo elementów akcji.

ocenił(a) grę na 9
neo_angin

Dla mnie Fahrenheit nigdy nie był przekombinowany, pokochałem go takiego, jakim był i jest. A w HR racja, ale i tak to dość spokojna gra.

nikike

Lubię Fahrenheit, ale druga połowa mnie wkurzyła. HR perfekcyjny.

ocenił(a) grę na 9
neo_angin

Ja zawsze Fahrenheit kochałem, bez względu na te nieprawdopodobno-kiczowate wstawki, ale w Heavy Rainie zakochałem się jeszcze bardziej. QD to po prostu mistrzowie, tyle. Próbowałem jeszcze Omikrona na Dreamcast, ale dźwięk i sterowanie były tak zryte, że chyba dosiądę do wersji PC.

neo_angin

potwierdzam, HR jest fantastyczny.

Witcher

Coś niesamowitego!
http://i.minus.com/iHPSqU839KOvt.gif

6-letnia konsola.

Witcher

Dla HR specjalnie kupiłem konsole, świetna gra a Beyond Two Souls zapowiada się równie dobrze albo lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones