PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 979
ocen
8,0 10 1 9979
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Demo Beyond dwie dusze zrobiło na mnie wielkie wrażenie lecz z demami to jak z trailerami
pokazują najlepsze scenki pytanie tylko czy opłaca się kupić tę gre w dniu premiery ? mam
dylemat z jednej strony gra mnie bardzo zaciekawiła i nie wiem czy dam rade wytrzymać aż
stanieje stanieje z drugiej strony mimo wszystko tą gre należy traktować jako film ( film za
220,230zł) beyond pewnie stanieje w połowie zimy zimą by się zaje#biście w to grało no ale co wy
o tym myślicie???

Ps. sorry za złą pisownie

HUBERTciawo

Pamiętając Heavy Rain'a... kupuj, nie zawiedziesz się! :D Quantic Dream tworzy historię warte swojej ceny. Film, czy nie film... jako gracz możesz na niego wpływać. Możesz kogoś zabić, możesz nie zabić. I to się może skończyć dla Ciebie, dobrze lub źle. A takich sytuacji w grze będzie ze 100 (do tego popełnij jakiś błąd i to też się może przełożyć na fabułę), a każdy wybór przełoży się na jakieś epickie zakończenie, które sprawi, że będziesz przez chwilę (przez tydzień ;__; ) oszołomiony. Tak było w moim przypadku, kiedy grałem w Heavy Rain. Takie gry przechodzi się tylko jeden raz...

ocenił(a) grę na 8
polskipolski

Ciesze się że mamy takie samo zdaje o tej grze , gra jest warta swojej ceny zgadzam się w 100 % ale cieszył bym się bardziej gdybym ją nabył za 120 150 zł bo pewnie tyle będzie kosztować w połowie zimy i zimą grało by się świetnie i chyba tak właśnie zrobie poczekam aż stanieje przy okazji nie chciałbyś odemnie kupić gta v za 190 zł? kupiłem ją nowiutką w galeri za 220 zł

ocenił(a) grę na 5
polskipolski

Otóż to - od czasów HR tylko chyba The Last of Us zrobiło na mnie tak duze wrażenie. Ech, Sony sie przyfarciło z exclusivami w tej generacji!

ocenił(a) grę na 5
HUBERTciawo

Jeśli trailery i inne materialy zrobiły na Tobie wrażenie, to mozesz śmiało kupować - ryzyko nietrafienia w gust jest minimalne. Nie mogę sie jednak zgodzić z twoja opinią, że należy traktować Beyond jako film.

To gra pod każdym względem. Oferuje świat, narzędzia i możliwości. Użytkownik wchodzi w interakcje, poznaje fabułę i co najlepsze, dokonuje wyborów zmieniających całkowicie odbiór i kształt historii. Okreslenie interaktywny film jest blędne i można to powiedzieć o każdej grze.

Wiesz, też mi z jednej strony żal dać te 200 zł, ale to już końcówka generacji i chyba warto kupić ostatniego exclusive;a od Sony. GTA V też kupiłem w dniu premiery - po prostu wypadało:). Tutaj liczę, że pierwsze recenzje powiedzą dosć o jakości gry i wtedy dopiero zdecyduję, czy kupić już, czy poczekać. Takze tobie też radzę poczekać na zejscie embargo na recenzje

ocenił(a) grę na 8
laxman

jeśli chodzi o gta v mam dosyć sendboxsów teraz liczą się dla mnie tylko gry liniowe sprzedam gta kupie beyond call of duty ghosts i kończe z kupowaniem gier

HUBERTciawo

Kupuj "The Last of Us" - gra JEDYNA w swoim rodzaju, niesamowita.. ;D

ocenił(a) grę na 8
mawa2

The last of us mam już dawno wymieniłem tytuły gier jakie mi zostały do kupienia

HUBERTciawo

Aha, to wybacz. Niedoczytałam ;)

HUBERTciawo

Jeśli masz zamiar czekać z zakupem to jedna rada. Omijaj to forum i recenzje, bo będą się sypały spoilery, a ponoć zwroty fabularne są świetne.


Przejście gry ponoć zajmuje ponad 10 godzin (zależne od twoich wyborów w pewnej mierze) więc trochę więcej niż film ;)

HUBERTciawo

uważam że jest troche przereklamowana, w stosunku do "Heavy Rain" są mniejsze mozliwości wpływu na fabułę, to własciwie bardziej interaktywny film niż gra

ocenił(a) grę na 8
maximus_

Grałem w demo heavy rain i beyond nie jestem fanem trilerów ( sorry nie wiem jak to się pisze) a i sterowanie w heavy rain mi nie przypadło do gustu zato beyond jest naprawde super niech to nie zupełnie gra i nie zupełnie interaktywny film tak czy inaczej gra się naprawde przyjemnie beyond dwie dusze to idealna gra na zime i takie jest moje zdanie

ocenił(a) grę na 6
HUBERTciawo

Lepiej kup na razie Heavy Raina a Beyond kup jak stanieje. Recenzje mówią same za siebie. Beyond jest gorszy od HR.

ocenił(a) grę na 8
sebogothic

Nie wierze w recenzje prawdziwym recenzerem jestem ja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones