PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616123}

Between Good & Evil

Beyond Good & Evil
8,4 2 741
ocen
8,4 10 1 2741
Beyond Good & Evil
powrót do forum gry Beyond Good & Evil

i uważam, że to jedna z najbardziej ciekawych, mądrych i najlepszych gier w jakie grałem.
Zatrzymałem się jednak w pewnym momencie. W barze Akudy i nie tylko mówią, że trzeba iść do Slaughterhouse, ale to jest zablokowane i trzeba przyjść jakąś ucieczkę/wyścig, ale gdzie i jak?

pomożecie? siedzę nad tym od miesiąca

ocenił(a) grę na 9
radek0000005

Masz na mapie Slaughterhouse. Aby się tam dostać musisz mieć ulepszony pojazd by mógł skakać. W wyścigu nr 3 trzymaj się lewej strony ściany a zobaczysz tam małe przejście z laserami. Przeskocz je :)

InowroclawskiWilk

A wiesz jak go ulepszyć? a z tym wyścigiem nr 3 to nie wiem o co chodzi, u mnie w mieście są dwa wyścigi i dwa looters cavern za miastem

ocenił(a) grę na 10
radek0000005

Kupujesz w garażu Mamago moduł do skakania (bodajże 15 pereł kosztuje ).
Co do oceny gry zgadzam się w 100% ,jak dla mnie najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała, zagrałem w nią pierwszy raz w 2005 .Do dziś nie znalazłem gry która choć trochę dorówna temu ideałowi :)

ocenił(a) grę na 10
klaczek20

Gra wywalona po maksie ale jedna rzecz mi sie strasznie nie podobała. Mam na myśli walkę finałową a dokładnie sterowanie podczas niej. Strasznie nie pasuje mi system poruszania się kamery właśnie w tym momencie. Tak czy siak gra wymiata :D

ocenił(a) grę na 10
dVinci

Bo to tak specjalnie jest zrobione ;),na początku walki normalne sterowanie i zwykłe zapamiętywanie w którym miejscy pojawi się potwór.Później odwrócona klawiatura i znów ogień ^^

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Boze Boze Boze, niech mi ktos powie jak uruchomic windy w Factory... To jest ta misja gdzie trzeba udokumentowac dzialania tej calej orgaanizacji. Uwolnilam juz tego czlowieka i nie wiem za bardzo co dalej. Chodze i chodze... a gra mnie tak wciagnela.

ocenił(a) grę na 10
rodzyna132

Masz na myśli 2H czy Pey'ja (wujaszka) ? W którym miejscu jesteś to cb poprowadzę .Ewentualnie szukaj gameplaya na yt.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Mialam na mysli 2H. Juz to przeszlam, trzeba bylo "strzelic w rure" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones