Były momenty nużące na 5/10 i 6/10, że nie chciało mi się za bardzo grać jak np. ten pościg pod koniec jak samochód tak się gibał, że nie wyrabiałem z celowaniem i ledwo go ukończyłem. Ehh W ogóle te pościgi są irytujące z deka jak np. ten z Tsarem jednokołowcem na autostradzie.
Śmieszny motyw z tym rozmawianiem...