BioShock Infinite

2013
8,4 9 411
ocen społeczności
8,4 10 1 9411
2 261
chce zagrać
powrót do forum gry BioShock Infinite
  • forest122 ocenił(a) tę grę na: 7

Grę można przejść w dwa dni tj około 16 godzin grania.
    Brak jest trybu multiplayer.
    Gra nie dorasta do pięt pierwowzorowi.

Co z tego, że grafika jest ładna i wszystko jest dopracowane.

Tu nie ma pojedynków z Big Daddym nie ma opętanych mieszkańców. Są jakieś dziwne stwory i strzelający mechaniczny patriota. Brak jest tego zatęchłego klimatu

• forest122 Kto ci kazał kupować skoro wszystko co wymieniłeś było już wiadomo na długą przed premierą? 16 godzin to jak dla mnie całkiem dużo, a poza tym żeby poznać całą historię (tzn. odkryć wszystkie voksfony i inne duperele, które rozszerzają wiedzę o grze) trzeba przejść chociaż dwa razy.
    Czy gra nie dorasta do pięt częścią z Rapture to nie wiem, ma po prostu INNY klimat. I bardzo dobrze, że nie twórcy nie odcinają kolejnych kuponów od marki tylko tworzą coś ambitnego.

• EyeMaze Założyciel tematu trochę ma rację, gierka chociaż wciąga to nie jest to już ten stary dobry Bioshock... Nie ma tu tego horrorowego klimatu i opętanych mieszkańców, zrobili świetną gierkę, ale jednak czuję lekki niedosyt... W każdą część z universum Bioshocka zagram, a co nas czeka to zabaczymy, bo ponoć ma być 6 części... Ze zrobieniem ludzi w balona to lekka przesada, bo zwiastuny i gameplaye z gry były długo przed premierą, dlatego też nie wiem skąd to wielkie oburzenie... jak mam zamiar kupić grę, to najpierw dowiaduję się czy warto a nie kupuję na oślep....

• forest122 ocenił(a) tę grę na: 7

forest122 Biorąc pod uwagę jakość do ceny to raczej trzeba poczekać na edycję gold za 49,90 niż rzucać się na grę za około 130 zł. poza tym ost - u mnie na półce stoi soundtrack na vinylu (grama posiadam i słucham). Powinno być ost dla BSI na vinylu

• forest122 16 godzin? Pobożne życzenie.BS Infinity na upartego można przejść w niecałe 6.... co nie znaczy, że jest zła, bo nie jest...

• forest122 Szkoda też że nie ma ost na taśmie szpulowej xD

• kiera288 ocenił(a) tę grę na: 10

forest122 16 godzin na normalu. Na hard dłużej, ale tu nie chodzi o czas , nie czuje żadnego niedosytu po przejściu, a zakończenie to arcydzieło. Lepsze niż w jedynce i dwójce.

• Himiteshu ocenił(a) tę grę na: 9

forest122 Ale jest za to inny klimat, który mnie osobiście przeniósł do lat dzieciństwa i hmm wciągnął jak żadna inna gra