Borderlands: The Pre-Sequel!

2014
7,3 995
ocen
7,3 10 995
343
chce zagrać
powrót do forum gry Borderlands: The Pre-Sequel!
 • cesare_10 ocenił(a) tę grę na: 8

  nie jest to rewelacyjna dwójka - nie ten klimat, nie ta muzyka, nie to strzelanie, nie te fenomenalne lokacje. Chybionym pomysłem jest też grawitacja. Ale da się w to grać.

 • eddyta_ ocenił(a) tę grę na: 7

  cesare_10 mam podobne odczucia

 • kilofkilof ocenił(a) tę grę na: 10

  cesare_10 A moim zdaniem właśnie najlepiej się w nią gra z pozostałych właśnie dzięki grawitacji i dzięki charakterom Ateny i Claptrap

 • GolecWTF ocenił(a) tę grę na: 8

  cesare_10 Border 2 to nie jest, ale fanom polecam. 2 przeszedłem w co-opie całą, pre-sequel samemu i grało mi się przyjemnie. Grawitacja urozmaica rozgrywkę i wymusza więcej ruchu. Lokacje rzeczywiście są nudne, bo w większości mamy to samo, jednak sam klimat i przede wszystkim muzyka trzymają wysoki poziom. Mam nadzieję, że w 3. części choć na chwilę odwiedzimy kosmos, bo chętnie do niego wrócę.

 • cesare_10 Jak dla mnie bardziej spójna od drugiej części, klimat jest, tylko inny, lokacje mniejsze, ale pomysłowe. Muzyka bardzo dobra, choć najlepsza była w części pierwszej. A grawitacja? Cóż. Miła odmiana po dwójce - coś nowego. Grę jako całość stawiam o pół oczka wyżej od dwójki, ale w skali ocen FW nie ma połówek, więc remis.