PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708444}
7,2 1 257
ocen
7,2 10 1 1257
Borderlands: The Pre Sequel
powrót do forum gry Borderlands: The Pre-Sequel!

niestety

ocenił(a) grę na 9

nie jest to rewelacyjna dwójka - nie ten klimat, nie ta muzyka, nie to strzelanie, nie te fenomenalne lokacje. Chybionym pomysłem jest też grawitacja. Ale da się w to grać.

ocenił(a) grę na 7
cesare_10

mam podobne odczucia

ocenił(a) grę na 10
cesare_10

A moim zdaniem właśnie najlepiej się w nią gra z pozostałych właśnie dzięki grawitacji i dzięki charakterom Ateny i Claptrap

ocenił(a) grę na 8
cesare_10

Border 2 to nie jest, ale fanom polecam. 2 przeszedłem w co-opie całą, pre-sequel samemu i grało mi się przyjemnie. Grawitacja urozmaica rozgrywkę i wymusza więcej ruchu. Lokacje rzeczywiście są nudne, bo w większości mamy to samo, jednak sam klimat i przede wszystkim muzyka trzymają wysoki poziom. Mam nadzieję, że w 3. części choć na chwilę odwiedzimy kosmos, bo chętnie do niego wrócę.

cesare_10

Jak dla mnie bardziej spójna od drugiej części, klimat jest, tylko inny, lokacje mniejsze, ale pomysłowe. Muzyka bardzo dobra, choć najlepsza była w części pierwszej. A grawitacja? Cóż. Miła odmiana po dwójce - coś nowego. Grę jako całość stawiam o pół oczka wyżej od dwójki, ale w skali ocen FW nie ma połówek, więc remis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones