8,2 602
oceny
8,2 10 602
127
chce zagrać
{"type":"film","id":611619,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Broken+Sword%3A+The+Shadow+of+the+Templars-1996-611619/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Broken Sword: The Shadow of the Templars
  • Qjaf ocenił(a) tę grę na: 10

Wspaniala dwuwymiarowa grafika, blyskotliwe dialogi, masa "smaczkow". interesujaca fabula, no i Stobbart w roli glownej. Nie wypada nie znac!

• Qjaf Skoro każdy kto grał mówi że gra wspaniała, no cóż więc tak musi być, szkoda że ja nie przepadam za przygodówkami bo nie przepuśćił bym tego tytułu :)

• mcl87_2 ocenił(a) tę grę na: 10

Mareck_filmweb To może powinieneś spróbować zagrać akurat w tę oraz dwójkę. Ja generalnie niespecjalnie gram w gry, a te stare które lubiłem w dzieciństwie męczą mnie ze względu na słabą grafikę, no ale akurat do Broken Sword 1-ki i 2-ki co jakiś czas wracam z sentymentu. Natomiast nigdy nie grałem w 3-kę i 4-kę, szkoda że zmienili w nich grafikę na 3D. W 5-kę grałem raz i pomimo iż wrócili do klasycznej oprawy, to też już mnie tak nie urzekła jak pierwsze dwie części, ale za to odnowione wersje 1-ki i 2-ki nawet mi się spodobały. :)