PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611137}

Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
7,7 1 118
ocen
7,7 10 1 1118
Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata
powrót do forum gry Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Zaczynając od plusów: niezła adaptacja prozy Lovecrafta, całkiem fajna postać głównego bohatera.
Świetne początkowe etapy. Odkrywanie tajemnicy miasta, a potem ucieczka z niego i unikanie
przeciwników miały naprawdę świetny klimat i trzymały w napięciu. Niestety potem atmosfera siada.
W takiej rafinerii Marsha po prostu chodzimy po podziemnych korytarzach, walcząc po drodze z
przeciwnikami i od czasu do czasu włączając jakiś przycisk czy zawór - FPSowy standard. Nawet
spotkanie z Shoggothem nie budzi specjalnych emocji. Szkoda, że (jak w wielu growych horrorach ;)
) po początkowych etapach twórcy zamiast trzymać gracza w napięciu rzucają na niego kolejnych
przeciwników, przez co klimat i strach gdzieś ulatują. Poza tym gra ma trochę bugów, ale mimo
wszystko warto zagrać chociażby dla początkowych etapów.

użytkownik usunięty
adrian_orka

Zgadzam się początkowe etapy są najlepsze, szkoda że później gra zamienia się w zwykłą strzelankę..

użytkownik usunięty
adrian_orka

Też muszę się zgodzić, chociaż i tak duży szacun dla twórców.

adrian_orka

Zgadzam się, choć mi te późniejsze etapy nie przeszkadzały. Początek to naprawdę arcydzieło - podczas ucieczki z hotelu to czułem się jakbym naprawdę to ja uciekał. Niesamowite emocje, autentyczny, żywy strach. Choć pierwszy raz zagrałem w nią rok temu, to do tej pory siedzi mi w głowie a to rzadko się mi teraz zdarza. Aż podwyższyłem ocenę.

ocenił(a) grę na 6
adrian_orka

popieram. adaptacja prozy ok, początek typu stealth też.
klimat Insmouth ok.

Denerwuje jednak fakt iż nasz detektyw jest taką pierdołą że nie wziął ze sobą rewolweru choćby tylko z jednym magazynkiem. no kurde byłoby to mega pomocne :/
ale nie. detektyw bez broni, no kurna nawet noża :@

Motyw zmienienia się w ryboluda kicha,
a zabicie Dagona z działka no to już klapa po całośći.
Wielki przedwieczny zdziobany przez działo.

Cthulhu też pewnie by oberwał 5 kul i poszedł na dno :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones