PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804881}
5,9 365
ocen
5,9 10 1 365
Call of Duty: Black Ops IIII
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops IIII

Zapowiada się okropnie. Na 100% będzie to najgorsze Call of Duty z serii. Bardziej taktyczne podejście w multiku jest fajne, lecz to nie pasuje w ogóle do tej serii. Gdyby ta gra miała inną nazwę to być może bym kupił i być może bym się dobrze bawił... ale za brak kampanii, dodanie prze hajpowanego battleroyale ja tej gry nie kupię. Będzie to pierwszy CoD, którego na 100% nie kupię. Feeling strzelania jest dobry, ale same bronie są tak płytkie. Żadna z nich się nie wyróżnia. Do tego ten futurystyczny seting jest już do porzygu. Mapki wyglądają jakby były zrobione na kopiuj wklej i lekka zmiana tekstury tak by debile się nie zorientowały. Współczuję ludziom, którzy kupią tego CoD'a. Ta część będzie idealnym przykładem dojenia klientów z kasy. Zawiodłem się na Treyarchu, kiedyś byli symbolem najlepszej komunikatywności z graczami i twórcami najmocniejszych i najbrutalniejszych CoDów. Teraz stali się symbolem dojenia z pieniędzy naiwnych graczy.

ocenił(a) grę na 1
snajper12331

Witam,możesz jaśniej wytłumaczyć tak na chłopski rozum co to znaczy ten cały tryb battleroyale,zamiast Singla ?? ;).

ocenił(a) grę na 5
jazdowicz2666

Chłopski rozum? Hmm... mniej więcej wygląda to tak. Tryb single player w Call of Duty w krajach takich jak Stany Zjednoczone jest bardzo rzadko ogrywany. Społeczność graczy z czasem się zmieniła i tak jak kiedyś większość kochała dobrą fabułę, tak teraz przeciętny gracz woli gry typu Fortnite, PUBG i tak dalej. Tryarch wyczuł pieniądz, wiedzieli na czym można się wzbogacić więc uznali, że zamiast wydawać kasę na "głupiego" i drogiego singla, wydadzą całe swoje fundusze na tryb Battle Royale czyli inaczej mówiąc takie growe "Igrzyska Śmierci". Nie tylko Tryarch z resztą wyczuł pieniądz w trybie Battleroyale. EA do nowego Battlefielda także dodaje ten tryb (z tą różnicą, że w nowym BF'ie kampania też się znajdzie). Wracając do głównego tematu... Tryarch/Activision, uznało, że przyoszczędzi w tym roku i nie zrobi kampanii single player a zamiast tego dodadzą to co co drugi deweloper próbuje nam teraz wmusić czyli tego Battleroyale bo wiedzą, że na tym zarobią. Po ograniu bety, mogę stwierdzić, że przyjemnie się gra w tego Battleroyale. I byłbym skłonny kupić tego CoD'a gdyby nie.... no gdyby nie brak tej kampanii. To jednak za duży dla mnie cios, jako, że jestem miłośnikiem dobrej fabuły. Mam nadzieję, że Infinity Ward w przyszłym roku naprawi błąd Tryercha i zrobi dobrą fabułę w dobrym CoD'zie

ocenił(a) grę na 1
snajper12331

Dzięki za obszerne wytłumaczenie,jednak straszna szkoda że tego singla najlepszego zabraknie.Mam nadzieje że dużo oni stracą w sensie zarobkowym i poniosą finansowe straty,żeby mieć nauczkę na przyszłość ;).Ciesze się jedynie że wkrótce wychodzi,Battlefield 5 i chociaż tam Singla nie zabraknie ;)

ocenił(a) grę na 6
snajper12331

ale że dałeś 1/10 to przesada imo bo każde call of duty czy gorsze czy lepsze nie schodzi poniżej pewnego poziomu

ocenił(a) grę na 5
marcin_lendzion

To gra nie powinna nazywać się Call of Duty. Zeszła na dużo niższy poziom niż BO III nawet więc nie ma o czym gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones