PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645622}
7,2 5 247
ocen
7,2 10 1 5247
Call of Duty: Black Ops II
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops II

5/10 - zawód

ocenił(a) grę na 5

Black Ops był bardzo dynamiczny (9/10). BOII już nie bardzo (5/10). Gra jest paskudna wizualnie i nieprzyzwoicie krótka. Jedyny plus to typowa mechanika strzelania dobrze znana z poprzednich odsłon serii. Na plus misja z maczetą, latanie samolotem typu Harrier i sterowanie dronami. Generalnie zawiodłem się troszkę. Z zapowiedzi miałem smaka na bardzo futurystyczny shooter a nowej technologii tutaj jak na lekarstwo. Gra w ogóle stwarza wrażenie takiej przeinfantylizowanej i kiepsko wykonanej. Za dużo cut scenek za mało akcji. W tego typu grach złotym środkiem są właśnie takie misje jak ta z maczetą czy polowanie na dorny "Harierem".

5/10

ocenił(a) grę na 5
STAMiNA

Drony nie dorny. :)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

moim zdaniem akcji było w sam raz, za dużo akcji, to chaos, czego dowodzi MW3, w którego nie grałeś jak widzę. BOII jest znacznie dłuższy, znaczy jak ja CoD i ma normalnej długości misje. BO I był lepszy pod względem klimatu, opowieść-przesłuchanie było bardzo dobrym posunięciem, teraz twórcy próbowali zrobić coś podobnego i nieźle im wyszło, choć to nie to samo. Na plus zasługują możliwości wyboru oraz ich wpływ na dalszą rozgrywkę, system rankingów gracza, osiągnięcia, modyfikacje broni - super, misje pobocze (przy których jest źle rozwiązany system zapisu w powiązaniu z główną fabułą - nie można do nich wrócić jak się wyjdzie). Grafika jest dobra, choć źle zoptymalizowana. Zmieniony jest też system obrażeń na bardziej realistyczny. Muzyka jakby zaczerpnięta motywami z "28 days later" i "Incepcji". Jak zaczynałem grę stwierdziłem, ale chaos, a przeciwnicy na doświadczonym poziomie nie stanowią żadnego zagrożenia. Jakość przeciwników się nie zmieniła i podejscie chosu odrobinę spadlo jak człowiek się wdroży. BO II przejść raz to tak jakby jej nie ukończyć, powtórka konieczna, kampania po raz trzeci zalecana, by z tej gry wyciągnąć jej pełen urok.

ocenił(a) grę na 5
szklanakot

> za dużo akcji, to chaos, czego dowodzi MW3, w którego nie grałeś jak widzę
Grałem grałem...

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

patrzyłem po ocenach, i dlatego tak wywnioskowałem ;)

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Za mało akcji? W CoDzie za mało akcji? W BO2 za mało akcji? Akcji jest po prostu mniej niż w MW3, co jest moim zdaniem zdecydowanie na plus. Gra jest bardzo widowiskowa, w kampanii można znowu pojeździć i polatać ( a tego brakowało w MW3), więcej przerwyników i momentów spokojniejszych jest z powodu fabuły (niestety niezbyt dobrej). No i nie ma nieustannych respawnów przeciwników ( co było głównym "sprawcą" wszelkiej akcji w BO1).

ocenił(a) grę na 5
waldeck

Według mnie jest za spokojnie. Fabuła dla mnie to najmniej istotny element gry. Skoro fabuła mnie nie interesuje i jestem atakowany mnóstwem równie drętwych cutscenek to można się zirytować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones