PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739101}
6,2 2 045
ocen
6,2 10 1 2045
Call of Duty: Black Ops III
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops III

ale singleplayer to będzie lipa. Osoby z mojego pokolenia które grały we wszystkie odsłony Call of Duty powinny zakończyć przygodę z tą serią. Singleplayer to na dzień dzisiejszy tylko dodatek. Twórcy tej serii chcą iść w esport. Aby zaistnieć w esporcie należy mieć rozbudowany system rozwoju postaci w trybie multiplayer. Idealnym rozwiązanie jest tutaj umieszczenie tej gry w realiach futurystycznych gdzie można sobie wymyślać dowolne ekstra uzbrojenie które można zdobywać(czytaj kupować poprzez mikropłatności). Gry osadzone w przeszłości nie dają takich możliwości. Młode pokolenie woli multi i trzeba im dać grę gdzie można zdobywać nowe możliwości, typu skakanie, bieganie po ścianach itp. Mi marzy się black ops z Reznovem itd. Możliwości jest wiele, może jakiś wątek z przed wojny, Reznov jest stary, mógłby np. przed wojną poznać młodego Stalina i inne ciekawe postacie, wsiąść udział w ciekawych wydarzeniach historycznych. Ale stworzenie takiej gry nie da takiego wyniku finansowego jak gra osadzona w przyszłości. Stawiam litra, że za rok będzie AW 2. Tęsknie za dobrymi singlami z liniową fabułą, mam już dość otwartych światów z zaglądaniem do każdej skrzyni, i robieniem dziesiątek pierdół, żeby rozwijać postać. W multi nie gram bo piorą mnie jakieś trzynastolatki z Bangladeszu czy Kairu. Czekam na Uncharted, może mnie nie zawiedzie.

esyjent

Ta seria już dla mnie nie istnieje , po Modern Warfare II było coraz gorzej. Black Ops 1 jeszcze uszło , reszta to padaka .
Niestety , to nie klasyczny klimat II wojny jak COD 1 czy 2. :)
Teraz z rękawów wyskakują osy :)

BmkmRalf

Racja. Jednak black ops jest jednak jedna z moich ulubionych czesci. Nie spodziewam sie szybkiego powrotu dobrej kampani w tej serii. Niech zrobia call of duty z kampania osadzona w przeszlosci dla doroslych a dzieciaki z bangladeszu i sosnowca niech sie piorą w futurystyczne multi. Niby dla czego kampania i tryb multi musząbyc osadzone w tych samych realiach.

esyjent

Masz rację , gry pod względem fabularnym bardzo kuleją , ostatnie lata (nowa generacja ) nie przyniosły nam praktycznie żadnego dobrego tytułu gdzie mógł byś się wczuć w całą historię gry , jak napisałeś jest tylko multi i otwarty świat , ja np bardzo się zawiodłem nowym Metalem , miała być to gra roku a wyszło bardzo słabo . BO3 jest za szybka grafika chyba grosza od poprzedniczki , kupiłem ją tylko dla zombi to jedyne co jest ciekawe w tym tytule . I tak jak ty czekam na U4 to chyba jedyna gra która może uratować tą generację . Ja już ma dość odgrzewanych hitów z PS3 to już jest prawdziwa epidemia , szkoda że osoby które produkują gry przestały myśleć o graczach w przedziale 25-30 lat a skupili się na 10-15 lat :/

esyjent

Zgadzam się z Tobą kolego. Pamiętam jak CoD zaistniał na rynku i zdobył uznanie miliona graczy jako główny rywal Medal of Honor. CoD BO jako tako jeszcze trzymał fason aczkolwiek nie było to już to samo.Tryb multi w BO był rewelacyjny (szczególnie Nuketown - w który gram do dzisiaj). Niestety twór pt CoD BO3 wygrał u mnie w plebiscycie najgorszej gry wszechczasów i jako fan serii CoD z przykrością stwierdzam, że była to ostatnia gra z tej stajni. Totalna zmiana klimatu, beznadziejna fabuła i multi.

esyjent

Dlatego mi się podobała koncepcja, Call of Duty: Iron Wolf.

Plotka mówiła o kampanii podobnej do Cod 4 i Cod Bo tyle że osadzone w czasach IIwś.
Misje miałby się opierać na tajnych akcjach z okresu tej że wojny.

Niestety skończyło się na teorii i wyszło bodajże Cod:Ghosts.

esyjent

Cóż ja niestety jestem już z pokolenia 40 i 4 plusy...Dla mnie też podstawą dobrego FPS-a była ciekawa kampania dla jednego gracza - zagrywałem się we wszystkie CoD-y, MoH-y, Doomy, Quake-i, Halflife'y, dwa pierwsze Crisisy, Duke'a, i multum innych (nie chce mi się wyliczać - do dziś "ściana" z opakowań leży na strychu...Trybu multi szczerze nie trawię - nie bawi mnie bieganie po mapie i strzelanie do innych gostków siedzących gdzieś tak ja przed ekranem komputera. Parę razy spróbowałem, ale strasznie frustrujące jest to że wystarczy spotkać jakiegoś no-life'a, który połowę życia spędza grając (ja mam okazję pograć max 3h w tygodniu - praca, obowiązki, ŻYCIE w realu.
P.S. jeśli mogę polecić tytuły, które mnie ostatnio zachwyciły to pomimo wady o ktorej wspominasz (ja akurat za wadę tego nie uznaję) jest Far Cry 3 i 4, możesz sprobować rownież ostatniej odsłony Wolfensteina - klasyczne FPP z filmową kampanią...

RogerVerbalKint

Oczywiście grałem w wolfa, fajny. Far cry 3 również mi się podobało, 4 też jest ok ale nie wnosi nic nowego, dlatego lekki minus dla tego tytułu. Otwarty świat ma swoje plusy, chodzi mi o to, że ciężko jest znaleźć grę single bez otwartego świata, trochę mnie to nudzi, ale to moja subiektywna ocena. Brakuje mi gier właśnie typu wolwenstein, liniowa wciągająca fabuła. Mam nadzieję, że nowy uncharted uratuje ten ginący gatunek.

ocenił(a) grę na 3
esyjent

Ja nie 30+ ale masz smutną rację .Wielka niegdyś seria stała się kupą marketingowego crapu

ocenił(a) grę na 8
Danio31b

Jak mozna kategoryzowac gre w sposob pokoleniowy? Kazdy oczekuje czegos innego. Ja jestem pokolenie 30+ i gralem we wszystkie czesci CoD od pierwszej do ostatniej. I dla mnie najlepsze CoDy zaczely sie od Black Ops. Wczesniej bylo OK ale ile razy mozna tluc te sama kampanie o IIWŚ? Juz wystarczy. Ciesze sie, ze tworcy szukaja nowych rozwiazan dzieki temu nie ma zastoju. Gram wlasciwie tylko na multi, Single przeszedlem tylko dla trofeow... Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i bardzo widowiskowa. W Black Ops 3 jest tez znacznie szybsza niz we wczesniejszych czesciach (nawet szybciej niz w AW). Wg mnie BO2 i BO3 to najlepsze czesci CoDa, AW jest tez bardzo dobre. We wszystkie te tytuly mam rozegrane ponad 1000 godzin na multi. Zadne inne gry nie wciagnely mnie na tak dlugi okres czasu (gram do dzis). Bardzo lubie tez MW3 - zwlaszcza survival i infected - w singla przyznam sie nie gralem wcale.

amsztel

1000 godzin w kazde call of duty?!?!?! Czlowieku zacznij żyć, kiedy ty masz czas zeby sobie szturchnąć. Ja lubie gry, ale wieczory najbardziej lubie spędzać z żoną. Usuń z zkładek strony xxx, znajdź sobie dziewczyne, przechodź przez trzy tygodnie 8 godzinne kampanie w grach. Tak wyglada życie normalnego gracza.

ocenił(a) grę na 8
esyjent

Nie wiem co ma spedzanie czasu z zona do tematu gry, ktora omawiamy. Rozumiem, ze chcesz sie podzielic jak wyglada twoje zycie ale tak srednio mnie to interesuje ;o Poza tym nigdzie nie napisalem, ze mam przegrane po 1000 godzin w KAZDA czesc COD. Czytanie ze zrozumieniem i odpowiadanie na temat nie jest widze Twoja najmocniejsza strona. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones